טיפוח גברי: איך בוחרים בושם לגבר?

מבין חמשת החושים, אין ספק כי חוש הריח הוא החוש הדומיננטי ביותר והוא משפיע באופן דרמטי על התפיסה האישית שלכם ובעיקר של הסביבה. בעידן שבו המודעות של גברים לטיפוח נמצאת במגמת נסיקה, אי אפשר להתעלם מהעובדה כי לבושם יש חשיבות עצומה בתמהיל הטיפוח והוא מהווה חלק בלתי נפרד מהתהליך היומיומי של אסתטיקה וטיפוח. אם אתם רוצים לרכוש בושם לעצמכם או כמתנה לגבר, הגעתם בדיוק למקום הנכון. המבחר העצום של הבשמים והנינוחות עשוי לבלבל, ועל כן בשביל ליצור את ההתאמה המדויקת בחרנו להציג את מיטב הטיפים, כל זאת מתוך מטרה כי תוכלו לבחור את הבושם הטוב והאיכותי ביותר שילווה אתכם למשך שנים ואף יהפוך למזוהה איתכם. מוכנים? בואו נתחיל!

רכישה על בסיס המלצות

מאחר והמגוון של בשמים לגברים הוא גדול ומבלבל למדי, רצוי לבצע את הרכישה של בושם בהתאם להמלצות מצד גברים שהתנסו ויכולים לספר מניסיונם אודות בושם איכותי שגם נשאר לאורך זמן אבל גם דומיננטי. יש כמה בשמים מומלצים לגבר שמהם אפשר לבחור, ובהתאם לכך לקבל החלטה נכונה המבוססת על רבי מכר שזכו להמלצות מצד גברים וגם נשים שלא פעם משתמשות בבשמים גבריים.

בדיקה באמצעות דוגמיות

אם אתם מתלבטים לגבי מספר של בשמים, אפשר ואף רצוי לקחת איתכם את הדוגמיות של הבושם, ולנסות את הבושם למשך מספר ימים עד לקבלת החלטה לגבי הבושם שהכי מתאים למסגרת התקציב כמו גם לטעמכם האישי. כיום ניתן לבצע רכישה של דגמים מוקטנים של בשמים בעלות כספית נוחה, ובכך ליצור תמהיל רכישה אידיאלי לטובת רכישה של בושם.

 

היצמדות לז'אנר

היצמדות לאותו ז'אנר של בושם תסייע לכם לקבל החלטה, וזאת על בסיס רכישות קודמות של בשמים. סביר להניח כי אם אתם אוהבים למשל בשמים עם ריח פרשי ונקי, היצמדו לקו הזה וזאת מתוך מטרה להקטין את הסיכוי לרכישה של בושם שהריח שלו יהיה עז או דומיננטי מדי בעבורכם.

בחירה על בסיס סוג העור

לסוג העור ובייחוד לסגנון החיים יש השפעה משמעותית על תהליך הבחירה בבושם, וזאת בשל העובדה כי אם למשל מדובר בעור שמן הנוטה להזעה, הריח של הבושם עשוי להיות חמוץ ואפילו חזק מדי. על כן, כאשר בוחנים את הבושם רצוי לחכות מספר דקות בשביל לבחון את עוצמת הריח וכן לבחון כיצד הוא מתקבל על העור, כל זאת מתוך מטרה להוביל לבחירה מדויקת של בושם.

סקר שוק

דרך מצוינת לקבל החלטה כמו גם חשיפה לבשמים חדשים שיצאו לשוק יכולה להתבצע דרך הרשתות החברתיות. למעשה, הרשתות החברתיות כמו אינסטגרם מהוות כר פורה להמלצות מצד צרכנים שכבר ביצעו רכישה או התנסו בבשמים חדשים, כך שתוכלו להיעזר בכוח של האינטרנט לטובת רכישה משתלמת של בושם שיגרוף מחמאות. בנוסף, קראו ביקורות באינטרנט אודות בשמים ותיקים כמו חדשים שיצאו לשוק לטובת צמצום האפשרויות לבחירה.

לסיכום

בחירה של בושם לגבר היא מורכבת בשל המגוון הגדול לבחירה כמו גם הז'אנרים השונים – החל מבושם המבוסס על תמציות של פרחים ועד בשמים רכים ונקיים. חשוב לזכור כי כל גבר מגיב אחרת בושם, ועל כן רכישה של בושם דרך רבי המכר או דרך שימוש בדוגמיות יכול לסייע לכם מאוד בתהליך. בנוסף, חשוב לקבוע מראש את מסגרת התקציב, וזאת מתוך מטרה להבטיח כי הרכישה של מתנה לגבר או מתנה לעצמכם תהיה הולמת ונכונה למסגרת אותה קבעתם מראש, בייחוד לאור המחירים הגבוהים של בשמים יוקרתיים שלא פעם אוזלים מהדפים בעקבות ביקוש אדיר.

נגישות