עבודה בגליל מהבית: האם זה אפשרי?

אם אתם גרים באזור הגליל ומחפשים עבודה, אנחנו מניחים שאתם עומדים בפני אתגר בכלל לא פשוט, אתגר ההיצע של המשרות ולא פחות חשוב מזה, המרחק ממרכז הארץ. כיום, יש מגוון רחב של משרות שתוכלו לבצע מהבית מבלי לנסוע שעות כדי להגיע למשרד, קבלו רק חלק קטן מהדוגמאות.

קידום אתרים

קידום אתרים הוא תחום שהפך למבוקש מאד בשנים האחרונות והכלל הוא דיי פשוט, אם האתר שלך לא מקודם בגוגל אתה לא תוכל ליהנות מתנועה של גולשים פנימה, ובכך ההכנסות שלך ייפגעו. קידום אתרים זו עבודה שבהחלט יכולה להתבצע מרחוק, שכן מקדם האתרים עובד אונליין על פלטפורמה ייעודית והוא אינו חייב לשבת אין האוס בתוך החברה שלה הוא מספק את השירות. מומחה קידום האתרים עידן בן אור מסביר בבלוג שלו איך מקדמים אתרים באופן המקצועי ביותר ואם זה הייעוד שלכם, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להיכנס ולקרוא את מה שיש לו להגיד. עידן עוסק בתחום קידום האתרים כבר למעלה מ- 16 שנים ואין לנו ספק שתוכלו ללמוד לא מעט מהניסיון שלו. מדובר בתחום מורכב למידי ועם זאת, אם משקיעים את הזמן והאנרגיה הנכונים, בוודאי תוכלו לעסוק בתחום ואפילו מהבית.

כותבי תוכן וקופירייטרים

אתם יכולים להיות אחלה מקדמי אתרים ולעשות את העבודה שלכם על הצד המקצועי ביותר. עם זאת, מכיוון שהתוכן הוא המלך, אם אין לכם תוכן איכותי והרבה ממנו, לא עשיתם בזה שום דבר. בתוך כך, בשנים האחרונות יש ביקוש מטורף לכותבי תוכן וקופירייטרים וגם זו עבודה שבהחלט יכולה להתבצע מרחוב מהבית. כל מה שהעובד צריך זה מחשב נייד, WORD, זום כדי לתקשר אתכם מרחוק ונגמר הסיפור. לכן, אם אתם מגיעים מתחום התוכן, גרים בגליל ומחפשים עבודה, אתם יכולים להיות רגועים ולהבין שכיום למרחק כבר אין משמעות.

עבודה בגליל מהבית: האם זה אפשרי?

מפתחים ומתכנתים

בשנים האחרונות יש ביקוש פשוט מטורף לעובדים בהייטק בכלל, ולמפתחים ומתכנתים בפרט. אז אם בעבר חברות ההייטק היו מחייבות את העובדים שלהם להגיע פיזית למשרדים, הרי שהיום המצב כבר השתנה. כיום חברות ההייטק מאפשרות לעובדים שלהן לעבוד מרחוק וכל מה שהם צריכים לעשות זה הוא VPN שיאפשר להם להתחבר לרשת במשרד, כאילו הם ממש יושבים שם.

זו בדיוק הסיבה שבגינה כיום רבים מאנשי המקצוע בתחום הפכו לעצמאיים ומספקים שירות למגוון רחב של חברות ולא מתחייבים רק לחברה אחת. העובדים פשוט מנהלים את כל הפעילות השוטפת שלהם מול מנהלי הפרויקט של החברות הללו ומספקים להם את המענה המקצועי לכל הדרישות של החברה.

שירות לקוחות

כן, אתם שומעים נכון, שירות לקוחות מהבית. האמת היא שלפני תקופת הקורונה, זה היה נשמע דיי דמיוני. אז כן, כיום חברות רבות מאפשרות לעובדים בתחום לעבוד בשירות לקוחות מהבית. זה עשוי להיות קצת מורכב יותר ביחס לדוגמאות הקודמות שציינו, ועם זאת, זה בהחלט אפשרי. אז אם מדובר על שירות לקוחות אונליין שמתבצע רק בוואטסאפ או כל פלטפורמה דיגיטלית אחרת, אין עם זה שום בעיה.

אם אנחנו מדברים על טלפון, כאן המעסיק יצטרך לעשות מאמץ נוסף ולהתקין לכם על המחשב מערכת טלפוניה שגם תקליט את השיחות שלכם, תמדוד אותן ועוד. עם זאת, כיום יש מגוון רחב של חברות שהבינו את המשמעות של עבודה בבית ואת היתרונות שלה ולכן למעסיקים יש את האינטרס ללכת לקראת העובדים שלהם.

לסיכום, אין ספק שכיום, במיוחד לאחר תקופת הקורונה, יש מגוון רחב של משרות שתוכלו לבצע מהבית, כן, גם אם אתם גרים בגליל הרחוק.

נגישות