ספק אינטרנט חזק? יש דבר כזה – כל מה שאתם צריכים לדעת על ITC

ספק אינטרנט חזק

האינטרנט לא זז? השיבושים חוזרים ונשנים? התקלות מסבכות אתכם שוב ושוב והתמיכה לא ממש עוזרת? כנסו, כנסו. יש לנו ספק אינטרנט איכותי להכיר לכם:

שולטת בכל התמונה

החיבור לרשת האינטרנט הוא כמו ריצה למרחקים ארוכים. התקשורת עוברת מהתקן המחשוב שלכם (למשל מחשב שולחני בביתכם), אל ספק תשתית וממנו אל ספק האינטרנט וממנו לרשת האינטרנט הבינלאומית. מבחינת ספק אינטרנט Itc מהווה דוגמה טובה. מבחינת ספק תשתית, בעצם גם! למה? כי היא מציעה את שניהם גם יחד. רק כתזכורת: ספק אינטרנט זהISP  או Internet Service Provider. החלוקה שרואים בארץ לספק זה וגם ספק תשתית, היא חלוקה יוצאת דופן. בעולם הגדול, זה לא מקובל.

כתובת מקצועית

רוצים אינטרנט חזק? אתם צריכים קודם כל ספק חזק. בתור ספק  itcמצטיינת ברקע מקצועי רחב, כולל מול עסקים. החברה גם מציעה תמיכה טכנית מקצועית, אשר משלימה את התמונה. ואכן, תמיכה טכנית איכותית, זו נקודה אחת אשר לא כדאי להתפשר עליה. כשהכול עובד חלק, אולי לא חושבים על כך, אבל כאשר יש שיבושים, זה חשוב מאוד.

מבחר אפשרויות

מה זה אינטרנט חזק מבחינתכם? התשובה על כך תלויה בדרישות המיוחדות שלכם מבחינת חיבור האינטרנט. ככל ספקית אינטרנט  itcמציעה מבחר של אפשרויות לחיבור לרשת האינטרנט העולמית. מתוכן, תוכלו בוודאי למצוא את המתאים לכם ביותר. אם יסתבר שזו עדיין חבילה חלשה מדי, תוכלו בהמשך לשנות מסלול.

חזק בגלישה, חזק בהגנה

לעתים, חיבור האינטרנט של אנשים פרטיים (בעיקר, אך לא רק) מואט מסיבות שונות. אולי התחלתם עם חיבור אינטרנט חזק ועוצמתי, אך הוא עשוי במשך הזמן "להיחלש". זה לא סימן טוב ובהחלט לא דבר שיש להשלים איתו. למעשה, פעמים רבות זהו סימן לכך שבמחשב שלכם פועלת ברקע נוזקה. בזמן שאתם גולשים באינטרנט, גם היא משתמשת בחיבור זה, בכדי לתקשר עם מפעיליה. לכן, אתם חשים שהחיבור כביכול נחלש. התשובה לכך, היא בין השאר שימוש בפתרונות אבטחה איכותיים. אנטי ספאם iGuard הוא שירות סינון תכנים, אשר זמין לניסיון בחינם למשך שלושים יום. הסינון מתבצע באמצעות הגדרת כללי סינון שונים, הגדרה שתוכלו לבצע גם בעצמכם, לפי העדפותיכם. כך ניתן למנוע או לצמצם, חשיפה לתכנים לא טובים ברשת האינטרנט. אלה עשויים להיות תכנים למבוגרים בלבד, אתרי הימורים וכדומה או כל דבר אחר – תלוי בהגדרותיכם. תכנים כאלה אגב, קשורים פעמים רבות לנוזקות ולהאקרים. כאן אנחנו מתחברים שוב לנושא האינטרנט המהיר והחזק. כמו שציינו קודם, נוזקות עשויות להאט את הגלישה ואגב, להאט את המחשב בכלל. במקרים כאלה, אנשים מבצעים לפעמים פעולות נואשות וגסות למדי, שנובעות מחוסר הבנה. למשל פרמוט המחשב או אפילו רכישת מחשב חדש, כי המחשב הנוכחי "התיישן" ולכן כביכול הוא איטי. הפתרון הטוב ביותר, הוא למנוע מראש כניסת נוזקות למחשב. כי אם הן כבר על המחשב שלכם, זה עשוי להיות מאוחר מדי.

משחק מהיר

ITC מציעה גם שירות של כתובת IP קבועה. כתובת IP קבועה כזו, מכונה גם כתובתIP  "סטטית" והיא עשויה להיות שימושית למטרות רבות. בהקשר מהירות וחוזק החיבור, ניתן להסתייע בשירות כזה אם אתם חובבי משחקי מחשב, במסגרת משחקים שהם משחקים ברשת. מטרות אפשריות נוספות לכך, הן למשל יצירת שרת מחשב פרטי, שליטה על מצלמות אבטחה מרחוק או שיתוף מדפסת רשת.

לסיכום

בעזרת ספק אינטרנט איכותי, לצד בחירה חכמה בחבילה המתאימה לכם ביותר, תקבלו אינטרנט מהיר ועוצמתי.

נגישות