זקוקים לרפואה משלימה? הכירו את מרכז רפאל

מרכז רפאל

עולם הרפואה המשלימה הוא עולם מרתק שזוכה להתעניינות הולכת וגוברת מצד הציבור הישראלי, ולא בכדי. מזה שנים רבות שעולם התקשורת והספרות עוסק בתחום, כחלק מהבנה כי מדובר בענף בעל חשיבות עצומה לבריאות הגופנית והנפשית של רבבות בני אדם אשר סובלים מכאבים כרוניים או בעיות קוגניטיביות, כמו למשל הפרעות קשב. למעשה, רפואה משלימה היא גישה הוליסטית שאינה מפרידה בין הגוף לנפש וכן מחזקת את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף, כחלק בלתי נפרד מטיפול קונבנציונלי. לאור שורה של מחקרים וכן סיפורי הצלחה והחלמה אי אפשר להתעלם מהמגמה שבמסגרתה יותר ויותר מטופלים בוחרים לפנות לעולם הרפואה השלימה, כחלק מהבנה כי מדובר בעולם מרתק שמשלב בין עולם הוליסטי לבין עולם הרפואה הקונבנציונלי. אם עד לפני מספר שנים היכולת לקבל את השירות של רפואה משלימה היה מוגבל ביותר, כיום התמונה שונה לחלוטין, לא מעט בזכות מרכז מהפכני בשם מרכז רפאל.

מרכז רפאל – כשגוף ונפש נפגשים יחדיו

באמצעות קבלת שירותים של רפואה משלימה ניתן ליצור שינוי דרמטי באיכות החיים, בייחוד לאור פיתוח של תוכניות טיפול פרטניות המבוססת על אבחון של טיב הבעיה ובניית תוכנית טיפול פרטנית, במגוון רחב של תחומים. באתר של מרכז רפאל בכתובת https://rephael.co.il/ תוכלו לקבל את כל המידע אודות טיפול מהפכני שזוכה לביקורות מהללות מצד מטופלים, כל זאת כחלק משילוב של אבחון מדויק של מקור הבעיה לצד בניית תוכנית טיפול מבוקרת המקנה לא רק הקלה משמעותית בתסמינים, אלא גם יכולת לעודד את מנגנון הריפוי של הגוף לפעול, לטובת החלמה מלאה.

שיטת טיפול זו נועדה לעורר את המנגנון הטבעי, ובכך ליצור כוח התחדשות שהבסיס שלו הוא גנטי לחלוטין. כאשר הוא איננו מופעל, היכולת של הגוף להתאושש ולהתחזק הוא מוגבל עד בלתי קיים. לכן, פיתח ד"ר רפאל פרטר שיטת אבחון וטיפול רב תחומית המבוססת על שימוש בטכניקות הוליסטיות כמו דיקור, יוגה, נטורופתיה, שיאצו, רפלקסולוגיה ועוד. שילוב של מספר כלים מהעולם הזה מהווה הזדמנות מצוינת ליצירה של מערך טיפול שיוביל לא רק לשיפור ממשי במצב אלא גם לאתר את שורש הבעיה, בייחוד במסגרת של טיפולים הוליסטים אותם מעבירים מיטב המטפלים בישראל.

אלפי סיפורי הצלחה כתוצאה מטיפול הוליסטי משולב

השילוב של טיפול הוליסטי באורח החיים הוא בעל חשיבות עצומה מבחינת היכולת להבריא ולחזק את הגוף במגוון רחב של מצבים – החל מדלקות, כאבי גב, פציעות ספורט, גיל המעבר ועד למצבים נפשיים כמו חרדות, טראומות וקשיי שינה. השיטה פותחה בהתבסס על ניסיון של מעל ל 30 שנה בתחום, ועדות לכך ניתן למצוא בסיפורי ההצלחה שמפורסמים באתר וזוכים לתהודה נרחבת בזכות היכולת להפחית את השימוש בתרופות ובהליכים רפואיים מורכבים, כחלק מיצירה של מערך תמיכה המתבצע באמצעות מערך משולב של רפואה הוליסטית. אם אתם מחפשים מקום שיעניק לכם את היכולת ליצור שינוי ממשי ודרמטי הן בתחום של ריפוי הגוף והן בתחום של ריפוי הנפש, מרכז רפאל הוא המקום שאליו אתם צריכים לפנות, כבר עכשיו וללא דיחוי.

קבלת טיפול הוליסטי במסגרת של מרכז רפאל מהווה הזדמנות יוצאת דופן בעבורכם ליצור שינוי ממשי באיכות החיים, בשל החיבור בין גוף ונפש. טיפול ייחודי ורב מערכתי זה זוכה לתמיכה נרחבת מצד הקהילה הרפואית, כולל רופאים בכירים שמבינים כי השילוב של הכלי ההוליסטי הוא בעל חשיבות עצומה לתהליך ההחלמה. זקוקים לרפואה משלימה? מרכז רפאל זמין והמטפלים מחכים רק לכם לטובת יצירה של שינוי אמיתי – גם מבחינה גופנית וגם מבחינה נפשית, כחלק משילוב המתבצע במסגרת הטיפולים המתקדמים שאותם ניתן לקבל בהתאמה אישית לאחר אבחון של שורש הבעיה ממנה אתם סובלים.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות