משווקים וממתגים נכון: בעלי עסקים – הכירו את Brainnu

כל בעל עסק מודע לאתגרים ולמאמצים הרבים שכרוכים בהקמת עסק ובתפעולו. אחד הדברים הקריטיים ביותר שבעל עסק צריך לדאוג לו הוא שיווק נכון של העסק על ידי העברת המסרים המדויקים ללקוחותיו, אולם בעקבות שינויים בעולם העסקי בשנים האחרונות, עוד עניין נוסף למשוואה והוא מיתוג המעסיק. שוק העבודה הדינאמי של היום הביא להבנה בקרב מעסיקים רבים שהם צריכים לפעול למען שימור מועסקים קיימים ולגיוס טאלנטים כמועסקים חדשים, ולשם כך עליהם למתג את עצמם כמקום עבודה מוביל שכיף לעבוד בו. אחת החברות המובילות בענף היא סוכנות Brainnu, והגיע הזמן שתכירו את המפעל המפואר שעומד מאחוריה.

מי הם Brainnu?

חברת Brainnu היא חברה מובילה המתמחה במיתוג מעסיק על ידי בניית אסטרטגיה ממוקדת ומותאמת אישית ללקוחותיה. על ניהול החברה מנצחת שני חדד, מומחית בעלת ניסיון רב שנים בתחום הדיגיטל וחווית המשתמש. כחלק מהאג'נדה שלה, חדד מעניקה שירות פרימיום הכולל יחס אישי לכל אחד מלקוחותיה במטרה ללמוד את הסיפור של כל חברה על הצד הטוב ביותר, ובהתאם לכך היא יוצרת עבור החברה את תוכנית הפעולה הנכונה והמתאימה ביותר. באתר Brainnu תוכלו להתרשם מפועלה העשיר של החברה הכולל אסטרטגיות מיתוג יצירתיות שהובילו חברות רבות להצלחה מסחררת. חשוב להבין כי החברה מצליחה להביא את לקוחותיה להישגים מרשימים בתחום מיתוג המעסיק, מתוך ההבנה שכל עסק צריך קריאייטיב טוב שיעביר את הסיפור של המותג לקהל היעד בצורה האידיאלית ביותר.

מיתוג מעסיק – למה זה חשוב?

בשביל שתבינו בדיוק מה חברת Brainnu עושה, כדאי להבין קודם מה זה מיתוג מעסיק ומדוע זה שירות שמומלץ להשקיע בו. מיתוג מעסיק מונח של השנים האחרונות, שנולד מתוך ההבנה שמועסקים רבים כיום לא מהססים לעזוב מקומות עבודה לטובת מקומות עבודה שנתפסים בעיניהם טובים יותר. לפיכך, מיתוג מעסיק הוא שם כולל עבור התנאים וההטבות שמועסק מקבל ממקום העבודה שלו מלבד המשכורת, ומטרתו לשקף למועסק שקיימת הערכה לעבודתו וכתוצאה מכך לעודד את המועסק לעשייה ממקום של הנאה.

 

 

כמו כן, מטרה נוספת של מיתוג מעסיק היא לעורר אצל מועמדים מובילים לחברה את הרצון והתשוקה להיות מועסקים תחתיה, כך שמיתוג מעסיק יכול גם לסייע בייעול תהליכי גיוס עובדים. אם אתם בעלי עסק בינוני או גדול ויש לכם מועסקים ותיקים, דעו שמיתוג מעסיק הוא השקעה לטווח ארוך שתחזק את המוניטין שלכם כחברה מובילה ששווה לעבוד בה.

איך Brainnu עובדים?

כדי למתג אתכם נכון, חברת Brainnu עורכת היכרות מעמיקה עם העסק שלכם, לומדת את הערכים והאג'נדות שלכם ומשוחחת עם האנשים בחברה, כל זאת במטרה לקבל את כל האינפורמציה הדרושה לבניית אסטרטגיה מנצחת. בסופו של תהליך הלמידה, מתחיל שלב של ניתוח נתונים ובניית תוכנית אסטרטגית, אותה מתווה מנכ"לית החברה שני חדד באופן אישי. חשוב לציין כי Brainnu היא חברת בוטיק שמשקיעה ברצינות רבה בכל אחד מלקוחותיה, כך שאתם יכולים להיות רגועים שתקבלו שירות מקיף וברמה הגבוהה ביותר. המטרה המרכזית של הצוות המקצועי ב-Brainnu היא להפוך את המותג שלכם לנחשק ואתכם – למעסיקים אטרקטיביים.

סיכום

לסיכום, מיתוג מעסיק הוא אחד הענפים החמים בעולם העסקים המודרני והוא כלי חשוב לשימור ולגיוס מועסקים בחברות רבות. אחת החברות המובילות בענף היא חברת Brainnu, המעניקה שירות מקצועי, מושקע וחסר פשרות, שיאפשר לעצמכם למתג את עצמכם כמעסיקים שמשתלם לעבוד עבורם.

נגישות