עובדים מהבית? כדאי לכם להכיר את חללי העבודה המשותפים של Dogether

אם נמאס לכם לעבוד מהבית לבדכם ואם השגרה הזו מתישה אתכם, אתם צריכים להכיר את חללי העבודה המשותפים של Dogether. מה מיוחד בחללי העבודה המשותפים הללו, מה הם כוללים ולמה כדאי גם לכם לבוא לעבוד בהם? כל התשובות.

חללי עבודה משותפים עם כל מה שאתם צריכים

אם אתם עובדים מהבית, נשמח להכיר לכם את חללי העבודה המשותפים של חברת Dogether. אנחנו מדברים על חללי עבודה מסודרים ומאובזרים שיש בהם פשוט הכל. אם אתם עובדים מהבית, הגיע הזמן שתגיעו לעבוד במקום מסודר ונקי, כמו למשל חללי עבודה בנתניה. חללי העבודה המשותפים הללו הם מקום מפגש להמון אנשים שרוצים לעבוד קצת אחרת. הם מתאימים הן לחברות והן לפרילנסרים שרוצים לעבוד במקום מסודר בלי דאגות.

בחללי העבודה האלה יש משרדים מכל הסוגים, חדרים קטנים לפגישות אחד על אחד, חדרי ישיבות, חדרי עבודה קטנים לבודדים, חדרים גדולים לחברות, פינות התרעננות ואפילו מטבח מאובזר בכל טוב. מעבר לעובדה שחללי העבודה המשותפים של Dogether כוללים את כל מה שאתם צריכים לעבודה השוטפת שלכם, הם גם נמצאים בלוקיישן מנצח. גם המתחם של Dogether בנתניה וגם זה שבראשון לציון, נמצאים ממש בעורק התחבורה הראשי, בסמוך לתחנות רכבות ומרכזי קניות, כך שזה מהווה יתרון גדול עבורכם.

למה כדאי לכם לעבוד בחללי העבודה המשותפים?

עושים מינגלינג עם אחרים

כשאתם עובדים מהבית אתם למעשה חווים סוג של בדידות מקצועית. גם אם מידי פעם אתם יוצאים לעבוד בבית הקפה הקרוב, זה לא באמת תורם לכם מבחינה חברתית. לכן, כשאתם מגיעים לעבוד בחללי העבודה המשותפים אתם פוגשים לא מעט אנשים שעוסקים בתחומים שונים ויכולים להרוויח המון מהמינגילינג איתם.

 

 

נתחיל בזה שזה מעולה להכיר אנשים חדשים, גם מבחינה חברתית ללא קשר לתחום המקצועי. אך אין ספק שככל שתכירו אנשים חדשים ואת מה שהם עושים, כך תוכלו להתערבב יותר, להחליף רעיונות מעניינים וכמובן ליזום שיתופי פעולה שיתרמו לכם מבחינה מקצועית. יש משפט שאומר שהרעיונות הכי גדולים נולדו מתוך סמול טוק קטן, זה בדיוק היתרון של חללי העבודה המשותפים הללו.

משקיעים את האנרגיה במקום הנכון

כשאתם מגיעים לעבוד בחללי העבודה המשותפים אתם יכולים להשקיע את האנרגיות שלכם במקום הנכון באת, בעשייה המקצועית שלכם. אתם לא צריכים לדאוג למדפסת, לא לתפעול תקלות ולא לניקיון של החדר שלכם. אתם אפילו לא צריכים לדאוג לקפה, כי בחללי העבודה האלה יש את כל מה שאתם צריכים על מנת שתוכלו להשקיע את האנרגיות שלכם במשימות החשובות באמת, במשימות המקצועיות ובלקוחות שאתם משרתים.

תמחור גמיש

בחללי העבודה המשותפים של Dogether תוכלו ליהנות מתמחור גמיש שתואם את הפעילות והצרכים שלכם. שורה תחתונה, אתם הולכים לשלם אך ורק על מה שאתם מקבלים ולא מעבר לזה. התמחור הוא על בסיס יומי, חודשי או שבועי ולחברה יש גם חבילות מיוחדות שמתאימות לאנשים שעובדים רק בסופי שבוע.

הגמישות הזו מהווה יתרון משמעותי עבורכם, מכיוון שאתם לא צריכים להתחייב מראש לשום דבר ולהרגיש בלחץ. אנחנו בטוחים שאתם עובדים קשה עבור המשכורת שלכם ובאמצעות חללי העבודה המשותפים של Dogether תוכלו למצוא מודל שיתאים מאד עבורכם וגם ישתלם כמובן.

לסיכום

אין ספק שאם אתם עובדים מהבית חללי העבודה המשותפים של Dogether יוכלו להתאים לכם מאד. מעבר לעובדה שמדובר במתחמים שממוקמים בלוקיישן מנצח, תוכלו לפגוש לא מעט אנשים חדשים, להתערבב איתם ולייצר שיתופי פעולה פורים.

נגישות