איך תהליך אידוי קנאביס עובד? כל מה שצריך לדעת על וופורייזר

עישון קנאביס כבר מזמן לא מסתכם בגלגול של טבק וקצת קנאביס ועישונו, כיום כבר מדובר בתעשייה של ממש אשר מאפשרת לכל אחד למצוא את הדרך שהוא הכי אוהב והכי נוחה וכיפית לו. כחלק מכך, קיים מכשיר הוופורייזר, מכשיר אשר מסייע למיצוי טוב יותר של העשבים על מנת לבזבז פחות חומר ולמצות יותר את חווית העישון של הקנאביס. הגיע הזמן לגלות איך התהליך עובד ומה זה בעצם וופורייזר.

הכירו את הוופורייזר

מכשיר הוופורייזר משמש למיצוי של עשב הקנאביס עוד טרם עישונו. למכשיר מוכנסים העשבים היבשים ולאחר אידויים נשארת תמצית חזקה ומרוכזת הרבה יותר אשר מאפשרת למצות יותר את העשבים במהלך שלב העישון. באופן כללי העישון מהוויפורייזר נחשב פחות מזיק מאשר דרכי העישון האחרות הקיימות כיום וזאת עקב המניעה של שריפת העשבים אשר משחררת חומרים המזיקים יותר לגוף מאשר הנפלטים בתהליך האידוי שלהם.

 

תהליך האידוי

הוויפורייזר מגיע בכול מיני צורות אך באופן כללי מדובר בהליך של חימום העשבים בתוך המכשיר. החימום צריך להיות בטמפרטורה של 200 מעלות (נע סביב ערך זה כתלות בסוג המכשיר ובעשבים). במהלך האידוי חשוב לשים לב ולווסת את הטמפרטורה המתאימה ביותר כך שישתחרר מספיק חומר ממוצה אך מצד שני לא תתבצע שריפה של העשבים אשר מזיקה לבריאות של המעשן.

שימוש חוזר וניקיון

אחד היתרונות הבולטים של הוופורייזר הוא שניתן להשתמש בו כמובן כמה וכמה פעמים בשימוש חוזר לאורך זמן, בשונה מסיגריה לדוגמא אשר היא חד פעמית ונדרש לחדש את המלאי באופן תכוף. בתום כול שימוש במכשיר גם אם נשאר עוד חומר, ניתן להשתמש בחומר שוב במועד מאוחר יותר שוב לאחר חימום מחדש בטמפרטורה המתאימה. בתום כול החומר, מומלץ לנקות את המכשיר על מנת להאריך את חיי המדף שלו ולהבטיח שהוא יישאר אתכם עוד הרבה.

וופורייזר – הוראות שימוש

ראשית חשוב להדגיש כי השימוש בכול מכשיר וופורייזר הוא אינדיבידואלי ושונה מאחד אחר, בדומה לכך שכול נייר גלגול דורש כמות אחרת של חומר או סוג אחר של פילטר להעדפת המעשן. לכן, וודאו שאתם קונים את המכשיר ממקור מהימן ומקצועי אשר גם יסביר לכם כיצד להשתמש, לנקות ולהטיב את השימוש במכשיר. בנוסף, מומלץ להתחיל את השימוש עם מעט חומר על מנת להבין איך אתם אוהבים את העישון וכיצד אתם לא שורפים את החומר אלא מצליחים לאדות כמו שצריך.

למה לבחור בעישון בוופורייזר?

בסופו של דבר, כול אדם אשר מעשן בוחר את השיטה שהוא הכי נהנה ממנה והיא גם הכי נוחה לו, אך תמיד מומלץ לנסות גם לעשן בעזרת מכשיר זה מכיוון שהוא ידוע כפחות מזיק לבריאות בשל היעדר הבעירה אשר יש בעישון בסיגרה. בנוסף לכך, החוויה כולה תהיה הרבה יותר נעימה כאשר מדובר בשאיפה של אדים, בשונה מתחושה של שאיפת עשן שעשויה להיות פחות נעימה וכמובן, יותר מזיקה.

לא משנה אם אתם מעשנים מתחילים או כבר מעשנים שנים רבות, מכשיר הוופורייזר יכול לענות על הרבה פערים שהסיגריות והשיטות האחרות אינן עונות עליהם. הליך האידוי מאפשר לעשן בצורה הרבה פחות מזיקה לגוף ולהימנע מהליך הבעירה אשר משחרר הרבה עשן וחומרים מזיקים. בחרו את המכשיר שהכי יתאים לכם אשר גם יענה על הצרכים שלכם, אך כמובן שיהיה ממקור מהימן שמכיר את התחום ולא סתם ימכור לכם משהו שיזיק לכם.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות