מתאמנים הרבה אבל מתקשים לעלות במסת השריר? הגיע הזמן שתכירו את התוסף גיינר

לא מעט מתאמנים משקיעים זמן רב באימונים אולם לא רואים תוצאות כמו שהם חלמו. הקושי להעלות במסת שריר פוגש מתאמנים רבים וכמובן שיש לו מספר גורמים. כאן נעזור לכם להבין מהם הקשיים השונים ונציג בפניכם פתרון אפשרי לבעיית אי העלייה במסת השריר. כך תוכלו לראות תוצאות מהאימונים שלכם, כמה שיותר מהר.

תזונה לקויה

כדי להעלות במסת שריר, לא פחות חשוב מהאימונים עצמם זו התזונה. האוכל הוא מה שלמעשה מאפשר לשריר לבנות את עצמו מחדש, גדול וחזק יותר. מתאמנים רבים מתקשים לצרוך בכל יום אוכל בכמות מספקת, שתועיל להם להעלות מסת שריר. בדיוק בשביל מתאמנים כאלו קיים גיינר. הגיינר הוא תוסף תזונה המסייע לעלייה במסת שריר, והוא יעזור לכם לצרוך כמות חלבון מספקת.

כמובן שניתן לצרוך כמות חלבון מספקת גם בלי תוספי תזונה אולם זה דורש מכם לאכול בכמויות גדולות ולהשקיע הרבה מאוד זמן באוכל. הגיינר מגיע בצורה של אבקה שאותה אתם מערבבים עם מים או חלב, וכך מקבלים משקה טעים שמכיל בדיוק את מה שאתם צריכים. המהירות שבה מכינים את הגיינר ושותים אותו, הופכת אותו להיות מוצר חובה עבור מי שמעוניין להעלות מסת השריר.

 

איך לבחור גיינר?

בשוק ישנם לא מעט חברות שמציעות לכם לרכוש את הגיינר שלהם. כאשר אתם בוחרים גיינר הדבר החשוב ביותר הוא לבדוק את המרכיבים שלו. בחרו בגיינר שמכיל את אחוז החלבון הגבוהה ביותר, כדי שהצריכה של הגיינר תספק לגוף שלכם את מה שהוא צריך. בנוסף, הקפידו על צריכה של גיינר בריא, ולא כזה שמעורבות בו כמויות סוכר גדולות.

הגיינרים מגיעים בטעמים שונים שנועדו לאפשר לכם גם ליהנות מהשתייה שלהם, וכיום עומדים בפניכם אינספור טעמים של גיינר. את הגיינר אתם כמובן יכולים לצרוך, במהלך האימון או לאחריו כדי לקבל עלייה מהירה במסת השריר.

מומלץ לקנות גיינר באריזות גדולות כיון שככה המחיר שלו יהיה זול יותר עבורכם. בנוסף, היזהרו מגיינרים לא איכותיים, כיון שהם עלולים להכיל רכיבים שמזיקים לכם.

 

 

מתאמנים הרבה אבל מתקשים לעלות במסת השריר? הגיע הזמן שתכירו את התוסף גיינר

 

מנוחה נכונה

מעבר לתזונה ולאימונים, על מנת לאפשר לשריר לגדול באמת, חשוב לאפשר לו לנוח בצורה נכונה. המנוחה היא הזמן שבו השריר נבנה, וכל עוד לשריר אין זמן מנוחה בכמות מספקת, הוא לא באמת יוכל לבנות את עצמו מחדש. הקפידו לתת לגוף שלכם מנוחה מספקת לאחר כל אימון, וכך מסת השריר שלכם תעלה כמו שציפיתם.

 

בדיקה של תוכנית האימון

אם אתם עובדים זמן רב עם אותה תוכנית אימון, נסו לבצע בה התאמות ושינויים בעזרת איש מקצוע – דיאטן או מאמן הכושר. לעיתים תוכנית האימונים שלנו כבר לא מתאימה למצב הנוכחי שלנו, מה שיגרום לה להיות לא אפקטיבית, דבר שמוביל כמובן לאי עלייה במסת השריר.

 

לסיכום

מתאמנים רבים לא מצליחים להעלות במסת השריר כפי שהם מצפים. הגורם המרכזי לאי עלייה במסת השריר הוא חוסר הקפדה על תזונה נכונה. אם אתם מתקשים לאכול בכמות הנדרשת כדי להעלות מסה, גיינר יכול להיות פתרון נהדר עבורכם. הגיינר יספק לכם את כמות החלבון הנדרשת בצורה קלה לצריכה, וכך יעזור לכם להעלות מסת שריר.

 

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

 

נגישות