גדלתי בשנה: רעיונות לתיעוד יום ההולדת הראשון של ילדכם

יום ההולדת הראשון של הילד הוא ללא ספק מאורע מרגש במיוחד. בעבור בני המשפחה הנרגשים, מדובר בהזדמנות מצוינת ליצור זיכרונות מרגשים שבמסגרתם מתעדים את יום ההולדת הראשון, לטובת מזכרת ותמונות שיישארו למשך שנים רבות. צילום של ילדים בגילאים צעירים הפך לאחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות, ולא בכדי. עם עלייתן של הרשתות החברתיות יותר ויותר הורים מעדיפים להשקיע מאמץ וכסף לטובת יצירה של צילומים בלתי נשכחים, כל זאת דרך תיאום של יום צילומים המתבצע באמצעות צלם מקצועי. אם גם אתם רוצים לתעד את האירוע המרגש, להלן מספר רעיונות שיסייעו לכם ליצור הפקה בלתי נשכחת ומרגשת במיוחד:

צילום ביער

דרך מצוינת לתעד את יום ההולדת הראשון של ילדכם יכולה להתבצע באוויר הפתוח, ואם להיות ספציפיים – ביער. למעשה, צילומים המתקיימים ביער מהווים הזדמנות מצוינת ליצור תיעוד מיוחד שלוקח בחשבון את העוצמה של הטבע ואת הרכות של תינוק, כאשר ניתן בהחלט לשלב אלמנטים שונים כמו למשל ערכת פיקניק עם צעצועים של הילד, מתוך מטרה ליצור בעבורו חוויה כיפית ומהנה בחיק הטבע.

 

צילום בגן

צילום בגן ביחד עם כל הילדים מהווה דרך מצוינת ליצירה של צילומים מיוחדים עם הצוות החינוכי כמו גם בני המשפחה. הגן הוא לוקיישן מקסים הן בשל היותו מקום שבו הילד שוהה במשך רוב שעות היום ומרגיש בו בנוח, לצד היכולת להשתמש ברקע של המשחקים בגן לטובת יצירה של צילומים מרגשים ויפים. שימו לב כי אם אתם רוצים להפיק את יום הצילום דווקא בגן, נדרש לתאם את ההגעה מראש עם צוות הגננות  וכן לוודא כי אכן מותר לצלם בשטח הגן – ביחד עם הילדים הנוספים בגן  ובוודאי ביחד איתכם ההורים הנרגשים.

 

צילום בסטודיו לצילום

צילום בסטודיו מקצועי נחשב לאחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות, ולא בכדי. בסטודיו לצילום ניתן לתת דרור לפנטזיות שלכם וליצור מערך צילומים המתבצע באמצעות אביזרים שונים כמו למשל קאפקייס, עוגות או משחקים שיוצרים תמונות יפהפיות וכיפיות. בשביל ליצור צילומים מקוריים מומלץ לקבל השראה דרך עמודים מקצועיים של צלמים וסטודיו המתמחה בצילום של תינוקות וילדים, כל זאת מתוך מטרה כי תוכלו לשאוב רעיונות וליישם אותם בפועל עם הצילום לרגל חגיגות השנה.

צילום בבית

הבית הוא המקום השקט, החם והאוהב. מומלץ לנצל דווקא את המרחב הביתי לטובת יצירה של תמונות לכבוד חגיגות יום ההולדת הראשון וכן להוסיף אלמנטים שמדגישים את החגיגה, כמו למשל עוגה מעוצבת עם מספר 1, בלונים, שרשרת דגלים ועוד. הבית הוא המקום שבו הילד מרגיש הכי מוגן ועל כן אל תנסו לביים אותו אלא לתת לו להסתובב בבית בחופשיות, כל זאת מתוך מטרה להוביל להפקה של צילומים אינטימיים ומרגשים לכבוד חגיגות יום ההולדת.

לסיכום

חגיגות יום ההולדת הראשון מהוות ללא ספק הזדמנות מצוינת בעבורכם ההורים הנרגשים להפיק סשן צילומים שאותו ניתן לפתח לתמונות כמו גם לעלות לרשתות החברתיות. לפני שאתם מחליטים על המיקום של הצילומים, רצוי לקבל השראה דרך הרשתות החברתיות וכן  לבצע סיור לוקיישנים – בין אם מדובר בפארק הסמוך למקום המגורים או אפילו בחדר השינה שלכם. זכרו כי בסופו של דבר, הרצון ליצור צילומים בלתי נשכחים הוא רצון שאותו ניתן להוציא לפועל בהתאם לטעמכם האישי, ועל כן אל תחששו לצאת מהקופסא ובהתאם לכך לנצל את המאורע המרגש לטובת גיבוש משפחתי לרגל החגיגות של הילד. והכי חשוב – שיהיה במזל טוב!

נגישות