מעוניינים לעבוד בתחום כתיבת תוכן? כך תעשו את זה שלב אחר שלב

רוצים להתחיל לעבוד ככותבי תוכן ולא יודעים איך להתחיל? הגעתם למקום הנכון, כך תעשו את זה שלב אחר שלב בדרך לקריירה הבאה שלכם.

פותחים עוסק פטור

עוסק פטור הוא עוסק עצמאי שמתוקף מעמדו הוא פטור משתלום מע"מ. עוסק פטור יכול להגיע להכנסה שנתית של קצת יותר מ- 1000,000 ש"ח בשנה ואם הוא מרוויח יותר מזה הוא מחשב כבר לעוסק מורשה. אם אתם בתחילת הדרך בתחום כתיבת התוכן או שאתם סטודנטים שרק רוצים הכנסה נוספת מהצד, אתם צריכים לפתוח עוסק פטור שהוא הסטטוס המתאים ביותר עבורכם מבחינת היקף ההכנסות. האמת היא שפתיחת עוסק פטור זה תהליך דיי פשוט, למרות שרובנו נוטים לחשוב שמדובר במשימה מורכבת למדי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפתוח תיק במע"מ כעוסק פטור ולאחר מכן לגשת למס הכנסה וביטוח לאומי ופתוח גם שם תיק כזה. דווקא פתיחת תיק בביטוח הלאומי יכולה להיות מעט מורכבת עבורכם, לא מעט פעמים קורה שיש טעויות ברישום ועוסקים לא מקבלים את מה שמגיע להם בגלל הטעויות הללו. כאן הסבר על הליך פתיחת עוסק פטור באתר Icount ומידע מקיף על כל התהליך הזה.

נרשמים לאפליקציה להוצאת קבלות

אתם צריכים להוציא קבלה ללקוחות שלכם בעבור כל תשלום שהם מעבירים לכם. זה הזמן כמובן לציין שאסור לשחק עם זה, אם לא תוציאו קבלות אתם נחשבים לעבריינים שעוברים על החוק. לכן, בהזדמנות הראשונה אנחנו ממליצים לכם להירשם לאפליקציה שבאמצעותה תוציאו קבלות ללקוחות שלכם. יש היום מגוון רחב של אפליקציות חינמיות שלא דורשות מנוי חודשי, זה מתאים במיוחד לעוסקים שמוציאים כמות בודדת של קבלות בחודש. פשוט חבל שתשלמו מנוי לאפליקציה מסוימת כל עוד אין לכם לקוחות.

מעוניינים לעבוד בתחום כתיבת תוכן? כך תעשו את זה שלב אחר שלב

מייצרים תיק עבודות

אם אתם רוצים להשיג יותר לקוחות אתם צריכים לבנות תיק עבודות, אף לקוח לא ייקח אתכם אם הוא לא יוכל לראות מה היכולות שלכם. אגב, אם אין לכם כרגע אף לקוח, זה לא אומר שלא יכול להיות לכם תיק עבודות. תמיד תוכלו להציע את השירות שלכם בחינם לאיזה שהוא אתר ותמורת זה להרוויח כמה לינקים שתוכלו להציג ללקוחות הבאים שלכם. תוכלו כמובן גם לכתוב לעצמכם, לבחור נושא שאתם מתחברים אליו או כל נושא מבוקש ופשוט לכתוב מאמרים, זה תמיד יהיה עדיף על זה שלא יהיה לכם תיק עבודות בכלל.

משיגים את הלקוח הראשון

זהו, זה בדיוק הזמן למצוא את הלקוח הראשון ולהתחיל לעבוד ככותבי תוכן. נכון, זה לא תמיד קל אבל ברגע שתשיגו את הלקוח הזה אתם תראו כמה הביטחון שלכם יעלה. אגב, אנחנו אפילו ממליצים לכם להוריד קצת את המחיר כדי להרוויח את הלקוח הראשון שלכם, זה שווה הכל וזה יפתח לכם דלתות ללקוחות נוספים, אם תהיו טובים כמובן.

מפרסמים את העסק

כלי נוסף להגדלת מערך הלקוחות שלכם הוא פרסום העסק שלכם בפלטפורמות רלוונטיות. כיום יש המון קבוצות בפייסבוק שתוכן הוא העיסוק שלכם ושם יש המון לקוחות שמחפשים כותבי תוכן טובים. האמינו לנו, זה מאד קשה למצוא היום פרילנסרים טובים שאפשר לסמוך עליהם, הן מבחינת איכות התוכן והן מבחינת העמידה בלוחות הזמנים. אם תקפידו לפרסם את עצמכם וגם לרצות את הלקוחות שעובדים אתכם, אין לנו ספק שתוכלו להגדיל את ההכנסות שלכם בתחום הזה.

לסיכום, אם אתם רוצים לעבוד בתחום כתיבת התוכן ולא יודעים איך להתחיל, אנחנו ממליצים לכם ליישם את השלבים שציינו במאמר הזה, הם יעזרו לכם לקפוץ למים ולהתחיל לשחק במגרש של הגדולים.

נגישות