מכספית ועד חשמלי: הכול על סוגי מד חום

אחד מהאביזרים הכי חשובים בכל בית הוא כמובן מד חום. למעשה, מדובר באביזר שמאפשר לא רק למדוד את החום אלא הפך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים בחסות מגפת הקורונה, וזאת בשל העובדה כי חום גבוה הוא סממן מובהק לקורונה. אם אתם בדיוק מתלבטים לגבי רכישה של מד חום חדש, הגיע הזמן להכיר את כל הסוגים שאותם ניתן לרכוש אונליין ובמחיר מצוין, כל זאת לטובת שמירה על הבריאות שלכם – ושל ילדכם:

מד חום דיגיטלי

מד חום דיגטלי הוא מכשיר למדידת חום הגוף שיהיה לפרצת דרך של ממש בתחום, וזאת בשל היותו מד חום המאפשר לבצע מדידה של חום באופן מדויק יותר מאי פעם ועם יכולת לשמור את התוצאה של הבדיקה הקודמת, כל זאת מתוך מטרה לאפשר לכם לנתר את החום ובכך ליצור תמהיל בדיקה יעיל וקל לתפעול. מד חום דיגיטלי עמיד בפני מים והוא גם מתריע על חום גבוה ועל כן מדובר במד מצוין ואיכותי מאוד שצריך להיות בכל בית.

מד חום אוזן

מדידה של חום יכולה להתבצע הן באופן אוראלי אבל גם דרך האוזניים. מד חום אוזן הוא מוצר ייחודי מאוד בשל היכולת לבצע בדיקה של רמות החום באמצעות פיה גמישה וצרה שנכנסת לאוזן מבלי לגרום לכאב ועל כן השימוש בו הוא קל ופשוט. זאת ועוד, הוא בעל טווח רחב של מדידה – החל מחום רגיל של 34 ועד לחום גבוה מאוד של 42.2. יצרניות מובילות בעולם החלו לשווק את המדחום הזה ביחד עם תוספות שונות כמו למשל כיסוי נשלף, מתוך מטרה לשמור על היגיינה.

 

מד חום צבעוני

כל הורה מכיר את הסיטואציה שבמסגרתה נדרש למדוד את החום לילדים, והם מסרבים. על מנת להפוך את החוויה לקלילה וכיפית יותר, אפשר ואף רצוי לבצע רכישה של מד חום צבעוני המאפשר לבצע את הבדיקה בפרק זמן קצר של 30 שניות בלבד. את מד החום ניתן להזמין בצבעים שונים ואפילו עם עיצוב ייחודי בדמות בעל חיים, כל זאת מתוך מטרה ליצור בעבור הילדים תמהיל בדיקה שאיננו מפחיד אותם. מד חום צבעוני הוא מד שאותו ניתן למצוא גם בגנים ובבתי הספר, והוא נחשב לאחד מהסוגים הנפוצים והנמכרים ביותר של מדי החום, וזאת בשל מהירות בדיקה אך גם עיצוב מדליק שמתאים לילדים ואפילו למבוגרים שחוששים מפני ביצוע הבדיקה.

מד חום אינפרא אדום

מדובר במד חום עם חיישן ייחודי המאפשר לבצע את המדידה של חום הגוף, ללא צורך בהכנסה של המכשיר לפה או לאוזן אלא להציב אותו במרחק של מספר סנטימטרים מהמצח. מדובר במכשיר מצוין שבו נעזרים צוותים רפואיים בשביל לא להעיר את המטופלים, כאשר מד זה הינו מד חום מדויק מאוד שמציג את התוצאות של הבדיקה בפרק זמן קצר מאוד.

לסיכום

בשנים האחרונות ובייחוד על רקע מגפת הקורונה ניתן להבחין במגמה אשר במסגרתה יצרנים מובילים מפתחים מדי חום מדויקים ועמידים יותר מאי פעם, כל זאת מתוך מטרה לספק לצרכנים פרטיים כמו גם לרופאים ואחיות לבצע את הבדיקה במהירות ובהתאם לכך להחליט על תמהיל טיפול לטובת הורדת החום.  אם בעבר נדרש היה לגשת לרשתות ה פארם לטובת רכישה, כיום באמצעות דין סטור ניתן לבצע רכישה של מד חום איכותי בעלות נוחה ועם משלוח מהיר עד לבית, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של תמהיל המאפשר לכם להשתמש במד חום בעת הצורך.

נגישות