הכירו את ענן הציבורי הגלובאלי היחיד בישראל – GNS

GNS

לא משנה האם אתם מנהלים עסק קטן, משרד או חברה גדולה, הדבר החשוב ביותר כיום הוא שימוש יעיל בטכנולוגיות השונות שהשוק מציע לנו. הקורונה גרמה לכולנו להבין את החשיבות הרבה בסביבת עבודה גמישה שתאפשר לנו לעבוד בצורה יעילה ובטוחה מכל מקום שבו אנחנו נמצאים. כאן נציג לכם את אחד הפתרונות שמאפשרים לכם לעשות את זה בקלות.

שימוש ענן

בעולם העסקי אנחנו מחזיקים בכמויות מידע רבות וצריכים כל הזמן להיות בפיקוח על המידע שאנחנו מחזיקים. הטיפול הנכון במידע נדרש הן עבור הבטיחות שלו וכמובן כדי לעזור לנו לנהל את העסק או החברה בצורה יעילה יותר. המידע הוא כלי שיכול מאוד לסייע לנו. אחד השימושים הידועים יותר שאנחנו יכולים לעשות בענן הוא כמובן לאחסן את המידע שלנו. GNS מאפשרת לכם לקבל שירותי ענן ברמה הגבוהה ביותר. בעזרת שירות הענן של GNS תוכלו למעשה לעבוד בצורה מהירה ויעילה הרבה יותר, ולהתחבר מכל מקום שבו אתם נמצאים לכל החומר וסביבת העבודה שאליה אתם רגילים בתוך המשרד שלכם. לשימוש בענן של GNS יש מספר יתרונות שבתור בעלי עסקים אתם פשוט חייבים להכיר.

שימוש בשרתים איכותיים

השימוש בשרתים האיכותיים של החברה מאפשר לכם לעבוד בצורה הרבה יותר מהירה, וכל זה ללא צרוך מיוחד בשדרוג התשתיות הקיימות אצלכם. התשלום שאותו תשלמו עבור השימוש בשרתים הללו יהיה נמוך הרבה יותר מזה שהייתם צריכים לשלם במקרה שבו הייתם רוצים לשדרג את התשתיות שלכם כדי להגיע לרמה הזו.

אבטחה

המודעות לאבטחת המידע הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות, אך יחד עם זאת אנו שומעים לא פעם על מתקפות סייבר שונות שפוגעו בחברות גדולות. הענן מאפשר לכם לשמור את המידע שלכם בצורה מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר, בלי חשש מפגיעות שונות במידע. בנוסף, המידע נמצא במקום שהוא מגובה בצורה אמינה, ואתם לא צריכים לחשוש מפני אובדן של מידע.

תמיכה טכנית

השירות בענן של GNS  זמין עבורכם באמצעות צוות תמיכת תקלות, כך שלאחר שאתם מקבלים את השירות דרכנו אתם יכולים להיות רגועים שבכל רגע יהיה מי שייתן לכם את המענה הטוב ביותר ויפתור כל בעיה שעולה בקשר לענן שלנו.

פלטפורמות קיימות

אם עד עכשיו חשבתם שכדי לנהל את העסק בצורה הטובה ביותר עליכם לבנות ממשק עבודה מאפס, יש לנו בשורה טובה עבורכם. מלבד השירות בענן שאותו אנחנו מציעים לכם, אצלנו יש מגוון פלטפורמות קיימות שבהן אתם יכולים לעשות שימוש עבור הצרכים שלכם. הפלטפורמות הללו מתאימות למגוון מצבים, ואתם רק צריכים לבחור את הנוחה ביותר מבניהן.

מחיר

את המחיר ניתן לקבוע בשני אופנים. האפשרות הראשונה היא לשלם עבור כל משתמש בענן. הדרך הזו טובה בעיקר עבור בעלי עסקים קטנים שלהם אין צורך בכמות גבוהה מידי של משתמשים. האפשרות השנייה היא לשלם באופן גלובלי עבור השירות שלנו ולקבל שימוש וגישה חופשית עבור מספר משתמשים בלתי מוגבל.

בשני המקרים התשלום כמובן נקבע מראש ומזכה אתכם בחבילת שירות משתלמת במיוחד. ההמלצה היא ככל שהעסק גדול יותר לקחת את החבילה הכוללת, בעוד שעבור עסק קטן החבילה הפרטית היא המשתלמת יותר מבחינה כלכלית.

לסיכום

כדי שהעסק שלכם יעבוד בצורה הטובה והיעילה ביותר, וכדי לאפשר לעובדים שלכם לעבוד בצורה בטוחה מכל מקום שבו הם נמצאים הענן של GNS הוא פתרון נהדר. המחיר שאותו תשלמו יאפשר לכם להנות מתשתיות ברמה הגבוהה ביותר בלי לקרוע את הכיס. אתם רק צריכים לבחור את החבילה המתאימה לכם.

נגישות