לא מחרימים את עסקי יו"ש: הכירו את אתר דפי כתום

אנשים מחפשים עסקים בהזדמנויות רבות – כאשר הם מעוניינים להחליף בעל מקצוע, במעבר לעיר חדשה או לאזור חדש ועוד. לרוב, איתור בעל מקצוע כזה איננו מסובך במיוחד. במאמר שלפניכם תכירו את אתר דפי כתום המרכז את כל העסקים של יהודה ושומרון.

 

האתגר – מחרימים ישובים

יש מי שמחרימים עסקים ביהודה ושומרון מסיבות פוליטיות ואחרות. החרמות אלה עלולות לפגוע כמובן ביכולתם של אותם עסקים לשרוד ולפרוח ובהתיישבות באזורים אלה בכלל. על רקע תופעה מצערת זו, קם אתר בשם דפי כתום שמייד נציג. האתר הוקם עוד בשנת 2009 בעקבות ההחרמות. כיום, לא מעט שנים לאחר מכן, עדיין רואים החרמות מסוג זה. אך טבע הדברים הוא שעסקים באשר הם נתקלים באתגרים, סיבוכים ומגבלות למיניהם.

 

הפתרון – אתר דפי כתום

אתר דפי כתום נותן מענה ייחודי, לפרסום עסקים ביהודה ושומרון. ליתר דיוק, עבור עסקים אשר ממוקמים בהר חברון, בגוש עציון, ביהודה, שומרון, בנימין, בקעת הירדן, צפון ים המלח וכן עסקים של מגורשי גוש קטיף. מעל ל-3,500 עסקים נהנים משרותיו והוא מחבר אותם אל לקוחות פוטנציאליים. האתר מופעל על ידי יועצי מדיה ונותני שירות בכירים, כולם תושבי יש”ע בעצמם, אשר "מחוברים" לפעילות על הקרקע ביישובים אלה. כך שזה למעשה מצב, שבו תושבי יו"ש עוזרים לעצמם. כמובן, לצד מי שמחרימים יש גם מי שיעדיפו לרכוש דווקא מעסקים באזורים אלה. אז אם אתם בין האנשים האלה וגם במידה ולא, מה אתר דפי כתום מציע?

 

 

אינדקס עסקים

ראשית, האתר מפרט כאמור עסקים ונותני שירותים מסוגים שונים. תוכלו למצוא אותם מפורטים על פי הקטגוריות הבאות: אומנות, אופנה, אירועים, ביטוח, בניין, בריאות וכושר, דפוס, דת, חוגים, חינוך, חקלאות, טיפוח, למשפחה, למשרד, מזון, מחשבים, מתנות, נדל״ן, ציבורי, תחבורה, תיירות, תרבות, מסחר וכן קטגוריה כללית בשם “מקצועי" ובה אנשי מקצוע שונים.

 

שירותי שיווק

למעשה, אתר דפי כתום מציע לעסקים שירותי שיווק מכמה סוגים, כולל:

  • פרסום במדריך העסקים – במודל חינמי או מקודם או כפרסום עליון.
  • הקמת אתר אתר אינטרנט רספונסיבי – הקמת אתר בעיצוב אישי.
  • אירוח אתרים שירותי אירוח לאתרים. הקמת האתר פלוס האירוח, זמינים במחיר של החל מ-2,700 ש"ח + מע״מ בלבד.
  • עיצוב גרפי – שירותי עיצוב עבור לוגו, כרטיסי ביקור, עיצוב באנרים ועיצוב פלאיירים. כל זאת, במחיר של החל מ-1,500 ש"ח + מע״מ.
  • חבילות עסקיות – ניתן לבחור בחבילת פרסום אינטרנטית או חבילת עיצוב ומיתוג, במחיר של החל מ-3,000 ש"ח.

 

עוד באתר

כמו כן, תמצאו באתר זה מדורים של

  • קופונים – מבחר קופונים לשימושכם, מעסקים שונים. מדובר כפי שתוכלו לתאר, על עסקים באזורי יהודה ושומרון.
  • מאמרים – מדור של מאמרים שעוסקים בין השאר בחיים ובעסקים שבאזורים אלה. למשל המלצות על בתי עסק, המלצות על מסלולי טיול, מתכונים שונים ועוד.
  • סרטונים – מדור "כתום TV" ובו סרטונים מעניינים בנושאים מקומיים.
  • לוחות – לוחות שונים לשימושכם.

 

לסיכום

המסקנה פשוטה: גולשים לאתר דפי כתום, נהנים משירותיו, תורמים בכך את תרומתכם הצנועה לציונות וכמובן – לא מחרימים את עסקי יו"ש!

נגישות