מתביעות קטנות ועד רישום בטאבו: כל השירותים המשפטיים שתוכלו לקבל אונליין

בין אם אתם אנשים פרטיים או בעלי עסק. בין אם יש לכם עסק קטן ובין אם אתם בעלי חברה גדולה, בירוקרטיה תמיד תהיה שם ברקע. תמיד יש מסמך שצריך להגיש לרשויות. תמיד יש דו"ח שנתי שצריך להיחתם. תמיד יש חוזה שצריך שתעברו עליו באופן מקצועי ותמיד יש לברר מה שולחים לאן ואיך, כיצד ממלאים, איזה עורך דין יכול לעבור עבורנו על הסעיפים השונים, איזה סעיף עשוי להכשיל אותנו וכדומה. מכאן שאם גם אתם זקוקים לשירות משפטי מדי תקופה, בהחלט הגיע העת להיעזר במגוון שירותים מקוונים. במה בדיוק מדובר? כל המידע מוגש עבורכם!

שירות מקוון – שירות מקיף ויעיל

כיום כאשר שירותים מקוונים הם הרבה ומעבר לקניות בסופר והזמנת טייק אווי, אנשים מודעים ליעילות הרבה שמאחורי שירותים משפטיים אונליין. עם זאת, מי שלא התנסה, לא תמיד מבין עד כמה השירות מקיף ויעיל, עד כמה השירות נוח וחוסך לא מעט זמן, אנרגיה, התרוצצויות ואף הוצאות כספיות. יש לכם ברקע חוזה או עניין עסקי שדורש שירות משפטי? מוזמנים להכיר אתר איכותי במיוחד שמתמחה בכל מה שנוגע לשירותי משפטיים – מוזמנים להכיר את אתר "ליגל איט".

שירותים משפטיים בתחום הנדל"ן העסקים ועוד

מתעניינים אילו שירותים משפטיים אפשר לקבל אונליין באתר "ליגל איט"? ובכן מדובר בשורה ארוכה של שירותים שמוענקים ע"י שורה מובילה של עורכי דין. השירותים מוענקים בתחום הנדל"ן, העסקים, התרגומים, ובמגוון נושאים משפחתיים. מוזמנים לקבל מספר דוגמאות:

 

 

תביעות קטנות –

מבקשים להגיש תביעה כנגד מוסד או אדם פרטי? אם בגין פגיעה, או אם בגין סוגיה שנוגעת לצרכנות? הגשת תביעה קטנה עשויה להיות התשובה. מדובר בתביעה שמזכה עד לסכום של 34,400 ש"ח. אומנם ניתן להגיש לבד את התביעה, אך ידוע שייצוג מקצועי מגדיל בצורה ניכרת את הסיכויים.

רישום בטאבו –

מבקשים שנכס יהיה רשום על שמכם כחוק? יש לפעול מול לשכת רישום המקרקעין. כאן עשויות להתעורר בקשות משלימות, כגון רישום זכויות בטאבו (מגדירים את זהות הבעלים ואת השימוש האפשרי בנכס), ורישום ירושה בטאבו (אם נכס מקרקעין מועבר מטעם ירושה נדרשים להסדיר כחוק את הזכויות).

פתיחת חשבון בנק עבור חברה –

כל חברה צריכה להחזיק בחשבון בנק עסקי, וזאת לטובת ביצוע עסקאות. שלב זה הכרחי לבצע עם הקמת החברה. היתרון הגדול הוא שאין מדובר בחשבון רגיל, אלא בחשבון שמיועד לעסקים (ישנן הטבות ייעודיות). אי לכך גם עסקים שלא מחויבים, הרבה פעמים בוחרים לפתוח חשבון עסקי.

הסכם עבודה –

הסכם שנחתם בין העובד למעביד, כאשר הוא מסדיר מגוון תנאי העסקה, תנאי התקשרות בין שני הצדדים וכמובן שגם שורה של תנאים סוציאליים. אם ההסכם נערך כראוי הוא יכול להחליף "הודעה על תנאי העסקה" (הודעה שצריכה לצאת עד כ-30 יום מתחילת העבודה). כאן ראוי לדעת אלו סעיפים אינם נחשבים חוקיים, ואף על מה מוטב לקיים משא ומתן לקראת חתימה (עורכי הדין של "ליגל איט" יעמדו לרשותכם גם עבור כך).

מכתב התראה לפני תביעה –

חייבים לכם כסף? מסירת מכתב התראה לקראת תביעה הוא המוצא האחרון לפני שמגיעים לבית המשפט. ההמלצה היא לא להגיע לידי כך אם אין זה הכרחי, וזאת כיוון שבמקרה של משפט עתידיים להתמודד מול תביעה ממושכת. אי לכך חשוב שהמכתב ינוסח כהלכה, מדובר בכלי מינוף חשוב שעשוי להוביל לפתרון הרצוי בדרך הרצויה (ללא משפט).

נגישות