דלתון- חבל "הכרמים והיין"

נושא

ראשי הרשויות בגליל העליון, השותפות בפארק תעשייה דלתון, מאוחדים על תכנית תיירותית למיתוג האזור כחבל "הכרמים והיין"

הנהלת הפארק בראשותו של יו"ר פארק תעשייה דלתון, וראש המועצה האזורית מבואות החרמון (השותפה בפארק), בני בן מובחר, הציגו תכנית לראשי הרשויות השותפות בהם: אילן שוחט, ראש העיר צפת, עמית סופר - מרום הגליל,ואליאס אליאס מגוש חלב למיתוג פארק דלתון שיהפוך לחבל הכרמים או דרך היין הסובב את הפארק.
במסגרת התכנית ימותג האזור כ"חבל היין" של ישראל בשל ריבוי מגדלי הכרמים באזור במזג האוויר האידיאלי לעשיית היין ונחשב למקום מוביל בעולם בתחום.
''חבל ארץ זה בגליל העליון מאגד בתוכו אינספור אפשרויות לעסקים, חוויה למשפחה ולתיירים המגיעים לחוות את החווייה שהמקום מציע למבקריו'',נאמר בהצגת הפרזנטציה, באמצעות המיתוג מנסים ראשי הרשויות השותפות בפארק ליצור מציאות, ייחודיות, בידול ויצירת עניין, מה שיגרום לפריחה כלכלית של האזור, משיכה של מבקרים ועידוד התיישבות חדשה.
את הצגת התכנית הפיקה חברת s.k.s שהביאה ארצה 22 טועמי יין איטלקים במסגרת פרוייקט פיתוח עסקי בינלאומי ליקבים בישראל.
ראש עיריית צפת אילן שוחט, בירך על היוזמה ואמר כי ''יש לשווק את התכנית תחת מכנה משותף לארבעת הרשויות בפארק". אליאס אליאס, ראש מועצת גוש חלב גם בירך על הפעילות ודיבר על האפשרות להתחבר לתיירות הנוצרית וקברי הצדיקים הנמצאים באזור. ראש מועצת מרום הגליל עמית סופר הציע לחבר את התכנית למסגרת מיתוג שנעשית במועצה במרום הגליל.
בני בן מובחר ראש המועצה מבואות החרמון סיכם באומרו: "אנחנו לא נופלים מהנפה וואלי ומטוסקנה בנתונים הגאוגרפיים. אני שמח שמצאנו מכנה משותף לחבר ארבע רשויות בתחומים הנוגעים לרשויות שהן תחת שיפוטנו, מה שיגרום ליצירת מקומות עבודה לכוח מקומי, אין ספק שפסטיבל יין, גבינות זיתים, תחרות יין מקומית, פסטיבל יין עולמי שיכלול תחרות יין, הקמת מוזיאון הנוגע להכנת היין והקמת ביה"ס הישראלי ליין כל התכניות הללו יצרו אפקט חווייתי שישדרג את האזור ויעודד את היצוא" סיכם בן מובחר.
מנכ"ל הפארק, ללו וילנסקי, הסביר כי חברת s.k.s המתמחה במיתוג כרמים ויין בעולם הינה החברה הראשונה שהציגה בפני הנהלת הפארק את תוכניתה למיתוג האזור ויש בכוונתם לבחון תכניות נוספות.
לפרטים נוספים:
מנכ''ל פארק תעשייה דלתון-ללו וילנסקי-057-6989610
יועץ תקשורת-יורם אבן צור- 050-6559742

– – – –

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
CAPTCHA
בדיקה זו מיועדת לוודא שהינך חי ונושם ואינך מחשב המפיץ ספאם