שמואל הר נוי - המנכ"ל חדש של המכללה האקדמית צפת

נושא

שמואל הר נוי, נבחר השבוע לכהן כמנכ"ל המכללה האקדמית צפת. הר-נוי מחליף את עו"ד חברון טרבלסי, שסיים לאחרונה את תפקידו.

אל"מ (מיל') שמואל הר נוי, הוא יליד חיפה ובוגר ביה"ס הריאלי. בהשכלתו הוא בעל תואר ראשון בהפרעות בתקשורת באוניברסיטת תל אביב, בעל תואר שני בפיזיולוגיה ופרמקולוגיה באוניברסיטת תל אביב, ובעל תואר שני בבריאות הציבור מאוניברסיטת USUHS במרילנד, ארה"ב. בין יתר תפקידיו, מילא הר נוי שורה של תפקידים ניהוליים וחינוכיים במערכת הציבורית ובמגזר השלישי: כעמית בביה"ס למנהיגות חינוכית; סגן נציב שרות המדינה; מנהל "מדערום" (מיסודם של משרד החינוך וקרן רש"י); מנכ"ל "כל ישראל חברים" וחבר, מרכז ומיישם ועדת דברת במשרד החינוך. את שירותו הצבאי הארוך עשה שמואל הר נוי בחילות האוויר והרפואה, ובתפקידו הצבאי האחרון הוא כיהן כמפקד ביה"ס לרפואה צבאית (בה"ד 10). לאחר מכן, שימש במספר תפקידים מרכזיים עד לתחילת עבודתו כמנכ"ל הספריה הלאומית בירושלים.

למכרז שפורסם לפני מספר שבועות נענו כ-145 מועמדים מכל רחבי הארץ. לאחר שורה של מהלכים שנערכו תחת פיקוחו של משה אסף, מנהל משאבי אנוש במכללה, בחר הועד המנהל בראשותו של עו"ד אריה הרמלין, וחברי הועדה ד"ר אוסקר אמבון, מנהל ביה"ח זיו בצפת ופרופ' אהרן קלרמן, נשיא המכללה האקדמית צפת, את שמואל הר נוי לתפקיד המנכ"ל הבא של המכללה.

"אנו מאמינים, כי ניסיונו הרב של שמואל הר-נוי, יסייע בידינו בהמשך בנייתה של המכללה כמוסד להשכלה גבוהה מוביל בצפון ובישראל כולה. אנו מאחלים לשמואל הצלחה רבה בעבודתו במכללה, ונסייע בידו ככל הניתן על מנת להגיע להצלחה זו" מסר פרופ' אהרן קלרמן.

שמואל הר נוי, מסיים בימים אלה את תפקידו כמנכ"ל הספריה הלאומית בירושלים ובימים הקרובים יכנס לתפקידו החדש במכללה.

שמואל הר נוי מנכ"ל החדש של המכללה האקדמי צפת

שמואל הר נוי מנכ"ל החדש של המכללה האקדמי צפת
יוני לובלינר يوني لولينر:

עיתונאי, תושב צפת, יחסי ציבור, קשרי עיתונות במכללה האקדמית צפת. מרצה לקולנוע וטלויזיה במכללות בגליל.


עוד במדור חינוך וספורט التعليم والرياضة

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
CAPTCHA
בדיקה זו מיועדת לוודא שהינך חי ונושם ואינך מחשב המפיץ ספאם