על שירתה של מאיה איזקוביץ'

נושא

גיא, מבקר מוסיקה ישראלית מתובל, מתפעל משירתה של מאיה, זמרת צעירה מראש פינה, באזניו קולה "אדיר ורב הבעה ובעיקר מגוון מאוד", את האלבום הראשון שלה ניתן להשיג רק באינטרנט

את האמת, שמעתם כבר על מאיה איזקוביץ'?...כנראה שלא, כך חשבתי, כי לזמרת הצעירה והמפתיעה הזו, בת ה-22, עדיין אין מספיק יחסי ציבור וחבל מאד. הישר מראש פינה מגיע אלינו אלבום חריג בביצוע הקולי שלו - איזקוביץ' שכותבת ומלחינה, שרה בעיקר באנגלית, אבל גם בעברית ונשמעת טבעית וחיונית בשתי השפות.

האלבום safe and sound כולל בעיקר שירי פולק עם נגיעות של רוק, פופ, בלוז וג'אז ומשדר הרבה תום, הרבה סימני שאלה ורומנטיקה נשית מהסוג הלא מתקתק. לאיזקוביץ' קול אדיר ורב הבעה ובעיקר מגוון מאד, ואם לדוגמה, בשיר המצויין 0n my way היא נשמעת כזמרת בשלה ומלאה נשמה, בשיר Long gone היא שוב צעירה ותוססת. גם ב"אין לי מנוס", שיר קאנטרי פולק גלילי יפהפה, איזקוביץ' מוכיחה שיש הרבה מה לצפות ממנה בעתיד.

האלבום אינו נטול חסרונות, אבל גם בשירים הפחות מוצלחים, כל מאזין ישמע מייד כי מדובר בזמרת יוצאת דופן ובהשראה לאותן נערות עם גיטרה הכותבות שירים עם הרבה סימני שאלה וחולמות על ביטוי עצמי והצלחה בדרכן שלהן. את האלבום ניתן להשיג באתר האינטרנט "שירת העץ" בלבד. בארבע מלים: תנו צ'אנס למאיה איזקוביץ'.

עוד על מאיה

מאיה איזקוביץ'.. משיקה אלבום רשמי ברוח גלילית רומנטית  / ראיון מאת סמאח בסול

 

מאיה איזיקוביץ,  http://www.woodsong.co.il

מאיה איזיקוביץ,  http://www.woodsong.co.il

תגובות

שים לב במאמר

שים לב במאמר כתוב איזה אתר ניתן לקנות נסה להשיג שם פרטים..
בברכה
חדוה

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
CAPTCHA
בדיקה זו מיועדת לוודא שהינך חי ונושם ואינך מחשב המפיץ ספאם