איך נולד הספר "בית ספר לשודדי ים" - גאווה של אימא

נושא

ילד קטן חולם חלום -להיות מורה של שודדי ים. נשמע דמיוני? מסתבר כי בעידן המחשב והאינטרנט וכשאבא ואמא נרתמים לעזרה, חלום של ילד בן חמש יכול להתגשם- יונתן פרסם ספר לילדים ואתם מוזמנים לפרגן ולהנות.

אני חייבת לשתף אתכם במשהו ממש מרגש מבחינתי. בגיל חמש וחצי, הבן שלי, יונתן, כבר היה מומחה גדול לשודדי ים. כל מה שעניין אותו זה אוצרות, מפות אוצר וכל מה שקשור לפיראטים. יום אחד הוא סיפר לאבא שלו, שהוא רוצה להיות מורה של שודדי- ים. הוא הושיב אותו ליד המחשב והכתיב לו את ספר הלימוד של בית הספר לשודדי ים שהוא מתכנן להקים. כשחזרתי הביתה הם הראו לי את התוצר וממש התלהבתי. התחלנו להראות את זה לחברים ומכרים וכולם התמוגגו. כך התגלגלה לה החלטה אמיצה להוציא את הספר לאור. יונתן צייר ציורים שמתאימים לכל עמוד, ובשמחה סייעתי לו בעיצוב העמודים. הספר יצא לאור בהוצאה עצמית שקראנו לה - "תן תן הוצאה לאור". בנוסף גם הקמנו אתר אינטרנט ואנו מזמינים ילדים לכתוב ולצייר לנו סיפורים פרי עטם ולשלוח לאתר. יונתן התראיין לתוכנית הבוקר של אברי גלעד, לערוץ 1 ול"לאישה". אברי גלעד התלהב מהספר ואמר עליו: " ספר חובה בכל בית, צחקתי מאוד". גם התגובות של הקוראים נלהבות. ילדים ממש "מתים" על הספר ורוצים שיקריאו להם אותו שוב ושוב. והשיא מבחינתנו: השבוע הגיע הספר גם לחנויות הספרים וניתן לרכוש אותו בסטימצקי. אין לכם מושג איזו התרגשות זו לראות את הספר של הבן שלי על המדף בחנות. תחושה מדהימה של הצלחה וסיפוק. אין ספק שחלומות אכן מתגשמים. אתם מוזמנים: 1. להציע לילדיכם לכתוב סיפורים לאתר. http://www.tantan.co.il/index.php 2. לצפות בראיון עם אברי גלעד http://www.youtube.com/watch?v=emBOwJikXuk 3. לרוץ לסטימצקי ולרכוש לילדכם מתנה את הספר בית ספר לשודדי ים של הסופר הכי צעיר בארץ.

ישובים
אפי פדידה ايفي فديدا:

תושבת יישוב במשגב, מנהלת פרוייקטים ויזמית חברתית. אמנית, מעצבת גרפית, צלמת, מרצה. http://www.scoop.co.il/user_homepage.html?reporter_id=3006


תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
CAPTCHA
בדיקה זו מיועדת לוודא שהינך חי ונושם ואינך מחשב המפיץ ספאם