פורום "צפונה" מסכם שנה מוצלחת ומרגשת

נושא

פורום "צפונה", שהוקם מטעמם של ג'וינט ישראל וארגון שתי"ל ב-2008, כולל נשים וגברים עם סוגים שונים של מוגבלויות (פיזיות, חושיות ונפשיות) שהם בעלי תפקידים מובילים בארגונים למען אנשים עם מוגבלות בצפון הארץ - עמק הירדן, הגליל, הקריות וחיפה.

פורום "צפונה" שואף לפעולה משותפת לשיפור איכות החיים של קהילת האנשים עם המוגבלות באזור הצפון ולקידום צדק חברתי. המשימה המרכזית של הפורום היא להעניק לחבריו כלים, כוח, העצמה אישית ותמיכה כדי שהם יספקו שירות והובלה טובים יותר לקהילות שהם מייצגים ופועלים בהן ועבורן.

במסגרת פעילות הפורום נערכים סדרת מפגשים במהלך השנה אחת לחודש ומחצה. המפגשים כוללים למידת עמיתים ורכישת מיומנויות וכלים הרלוונטיים לשם קידום הזכויות וההעצמה של קהילת האנשים עם מוגבלות בצפון הארץ.

הוקרה למנחת הסדנה, רעות המר

כל המשתתפים פועלים במסגרת פורום "צפונה" בהתנדבות ומייצגים ארגונים כגון נגישות ישראל (השלוחות הצפוניות נגישות ישראל צפון-נ.י.צ. והמרחב לחיים עצמאיים בגליל), בקול, לשמ"ה, איל"ן, מגדלור, מילב"ת ואישה לאישה.

לאחרונה נפגשו חברי הפורום לסמינר בן יומיים בקריית ביאליק אשר בא לסכם שנת פעילות מוצלחת נוספת, שביעית במספר. במהלך היומיים הללו חוו המשתתפים שתי סדנאות העצמה אישית והכוונה לתפקידם כמובילי מתנדבים, שמעו הרצאות בנושאים שונים ותכננו את שנת הפעילות הקרובה.

פורום צפונה בארוחת הסיום

פורום צפונה בארוחת הסיום
תיוג
ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי د. رفيطال شوارتس سفيرسكي:

מנהלת פרויקטים צפון, עמותת נגישות ישראל (ע"ר), מנהלת-שותפה של המרחב לחיים עצמאיים בגליל.
חברת מועצת העיר קריית ביאליק וחברת מועצת המנהלים בעמותת "אתגרים".

ד"ר רויטל שורץ סבירסקי: מאבק לנגישות עם אופטימיות ללא תקנה / ראיון רדיו עם חדוה ליבנת


תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
CAPTCHA
בדיקה זו מיועדת לוודא שהינך חי ונושם ואינך מחשב המפיץ ספאם