עמית הגלעדי
גר בנהריה. מאמין באהבה. מכור לקפה שחור. נסיך קטן במצב משומש.

כל הבלוגים كل المدونات

בעל הטור יורד על עצמו במרץ! בואו בהמוניכם!

לפעמים אני מגדל זקן. קורה. קראו לזה, אם תרצו, התחברות לאיש המערות הפנימי שבי. אין ספק שהזקן גורם לי להיראות מבוגר יותר, אם כי לא חכם יותר. הייתי רוצה לחשוב שהוא מדגיש את גבריותי המתפרצת והקשוחה, ומקנה לי תדמית של סמל סקס, אבל על מי אני עובד. אני פשוט נראה כאילו הצמדתי מטאטא לפרצוף.

ולא שזה רע להצמיד מטאטא לפרצוף, עם פרצוף כמו שלי. למעשה, ככל שאכסה חלקים נרחבים יותר מפרצופי, כך אהיה יותר יפה. ארגז קרטון, שיכסה בקביעות את ראשי, רק יוסיף לי חן ויופי.

עניין מוזר, השיער, המכסה כל חלקה טובה בגופי. פרוותי הצומחת בגאון על חזי, רגליי, ישבני, וכמובן, סביב קודש הקודשים, מעידה כאלף עדים על כך שאבי הביולוגי היה גורילה, ככל הנראה. מכאן גם מבנה הלסת שלי, והנטייה לחרבן בפומבי. חה.

אני נס מהלך. זיינתי את כל כללי הסטטיסטיקה. אתם יודעים מה הסיכויים של אדם, לאסוף בגופו האחד רפרטואר כה מרשים של מומים וחוליים? אני סנסציה. מגיע לי פרס על עצם קיומי הבלתי אפשרי.

בהזדמנות זו אני רוצה להודות לבית החולים בעפולה, שלא החזיק מכשיר אולטרא סאונד בזמנו, ובכך איפשר את החרפה המופלאה החתומה על הטור הנ"ל. תודה לך, בית חולים יקר שלי, על היותך מוסד רפואי מפגר במיוחד. לא פלא שהסתדרנו נפלא לאורך שנים. הרי גם אני כזה.

לפעמים אני מפנטז על המפגש המיני הראשון שלי, שיקרה במהרה בימינו, אם ירצה השם, ואם תרצה נציגתו עלי אדמות, בר רפאלי.

בתנועות חושניות וסקסיות אפשוט את בגדיי, ואזנק אל המיטה, בה תחכה לי בר, מעורטלת ומבושמת. היא תבחן בקפידה את גופי העירום, חלק אחר חלק, ותפטיר באכזבה: " אפילו הז... שלך לא בסדר". בוקר טוב אליהו, כלומר, בר. אפשר לחשוב שהציצי שלה מושלם. טוב, האמת שהוא מושלם.

ובנימה אופטימית זו אסיים את הטור הנוכחי.

סוכות בפתח, ואני מתכונן במרץ. גזרתי שרשרת מנייר צבעוני, ועם צאת הכוכב הראשון אתלה אותה בגאווה על אפי. חג שמח.

צילום: cc-by pierre metivier

צילום: cc-by pierre metivier

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
CAPTCHA
בדיקה זו מיועדת לוודא שהינך חי ונושם ואינך מחשב המפיץ ספאם