איציק גרשוניايتسيك جرشوني

מאמין שכל האנשים זהים לחלוטין ברצונם להיות יותר מאושרים, ופועל על פי צו זה. וגם אוהד את בני סכנין.

כל הבלוגים كل المدونات

ברוך שובך, עלי עות'מן

   

  אם התאכזבת ונעלבת, אולי אינך במקצוע הנכון ?

מאד שמחנו לשובך, עלי עות'מן.  אנחנו יודעים, זה מאד אגואיסטי מצידנו לרצות אותך בקבוצה של אמצע טבלה-מינוס בעוד שעל פי כישוריך אתה בהחלט ראוי לקבוצת צמרת בליגה שלנו. אבל כנראה ישנם כוחות יותר גדולים מאיתנו ובלי ספק גם לא לגמרי נהירים לנו.  רק דבר אחד רובנו מסכימים: אנחנו מקבלים את מה שמגיע לנו. לכל תוצאה יש גורם וסיבה. גם אם לא תמיד אנו רואים את הגורם באופן ישיר לתוצאה, בלי ספק הוא קיים ולעיתים הוא נושך ובועט. 

ואם אתה מתראיין, עלי עות'מן, ומביע אכזבה מאלישע לוי ומראובן עטר, אתה כבר יוצר את הגורם לעוד תוצאה שתגיע יום אחד. הזהר בלשונך, עלי.  אינך שייך לטיפוסים שנוהגים לפטפט. אתה ידוע כאדם מאד שקט וצנוע. נכון. לא ליכלכת על המאמנים, רק הבעת אכזבה עמוקה. אבל לעולם איננו יודעים כיצד האובייקט שעליו אנו מדברים, יקבל את דברינו. אתה לא חיה בודדת במערכה הזו, תתפלא. כולנו כאלה. זו עבודת חיים ללמוד להפסיק להיפגע, קל וחומר כאשר אתה מאמין בבורא עולם. ואתה איש מאמין, עלי. ואם "הכל בידי אלללה", אז ודאי וודאי שאתה רק צריך לברך את מה שקרה. ואתה צריך לברך את אותם מאמנים שהעמידו אותך במבחן. זה הבית ספר שלך ללמוד לא להעלב. להבין שאם אינך מתאים למכבי חיפה – אזי מקומך ביננו, בסכנין. ואם אתה כן מתאים – אז תן לעטר את כל הסיבות להחזיר אותך לשורותיו.

ובכלל,  עלי, כמה שחקנים אתה מכיר שלא היו בתקופות שפל? שחיממו ספסל למרות שנחשבו לכישרונות גדולים? זה צידו השני של המטבע:
כאשר אתה עולה קבוע בהרכב, תמיד תתפלל שחבריך על הספסל, ישובצו במשחק (גם אם זה על חשבונך) והפן היותר קשה הוא כאשר אתה על הספסל: לעולם על תחפוץ בכישלונם של עמיתיך.
כישלון שלהם – הוא כישלונך שלך.

 

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
CAPTCHA
בדיקה זו מיועדת לוודא שהינך חי ונושם ואינך מחשב המפיץ ספאם