איציק גרשוניايتسيك جرشوني

מאמין שכל האנשים זהים לחלוטין ברצונם להיות יותר מאושרים, ופועל על פי צו זה. וגם אוהד את בני סכנין.

כל הבלוגים كل المدونات

אז הלכו שתי נקודות

תגיות בלוג
ישובים

 
2 הנקודות הללו יכולות, בסוף העונה להכריע אם "להתקיים או לחדול"
לא במקרה אנו "מטפלים" בסוגיה הזו כבר פעם שלישית. הפחתת נקודות על רקע של רמיה והפרת אמון בוטה, היא לא רק פעולה בלתי מוסרית בעליל, היא מעשה של בגידת ההנהלה באמון קהל האוהדים.
בעמותה רשומה אין אפשרות הצבעה ולפיכך גם אין אפשרות להשפיע בבחירת הנהלת העמותה. היכולת של הפרט להשפיע בעמותה, היא רק ע"י הצטרפותו לפעילות התנדבותית למענה וע"י כך להיות מעורב בהחלטותיה ובפעילותה. ואף על פי כן, הנהלת עמותה, כמו כל אירגון או פרט, מחוייבת לשמור על חוק, לא רק בתוקף חוקיות החוק, אלא גם ובעיקר מפני שהיא מחוייבת מוסרית ומצפונית לחברים הרבים שתומכים בה ועומדים מאחוריה.
מאות אלפי תומכיה של בני סכנין מצפים מההנהלה שלהם שתעשה כל שביכולתה על-מנת שקבוצתם תצליח ותהא מקור לגאווה עבורם. איבוד שתי נקודות על רקע מעשה חצי פלילי מצד ההנהלה, אין לו הגדרה אחרת מלבד בגידה באמון.
למרות כל הנאמר לעיל, אנו יודעים שבבית הכלא יושבים אנשים חפים מפשע וגם במקרה שלנו קיים מיני אחוז שיתכן ובית הדין שגה. אבל אנחנו, כאזרחים, מחוייבים לתת אמון מלא ומוחלט בבית המשפט. אם חפצי שלום, סדר וחוק אנחנו, אין בידינו שום אופציה אחרת מלבד לסמוך את שתי ידינו על מערכת המשפט.
הפן האחר של המקרה שלנו הוא ששתי הנקודות הללו, על פי ניסיוננו הרב, יכולות, בבוא היום להיות משקל מכריע של הישארות קבוצתנו בליגה. מי יתן ולא נצטרך לעמוד במבחן הזה ונתפלל למען אותם חברי הנהלה המעורבים בפרשה, שבאמת לא נגיע לפינה הזו.
הפרשה מהווה עבורנו מבחן אמיתי: א. להפנים ולהבין שקיבלנו בדיוק את מה שמגיע לנו. זהו כוחו של החטא. לא להטיל את האשמה כולה על ההנהלה בלבד. נבדוק עצמנו בציציות ונגלה שיש לנו, הקהל, חלק מאד מכובד בעונש הזה. ב. להפיק את הלקח החשוב ביותר: אסור לבצע, בשום מחיר, פעולות לא מוסריות בעליל.

נצפה מההנהלה להביע סליחה, חרטה ומחילה.
 

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
CAPTCHA
בדיקה זו מיועדת לוודא שהינך חי ונושם ואינך מחשב המפיץ ספאם