תרגום לערבית الترجمة للعربية
איציק גרשוניايتسيك جرشوني

מאמין שכל האנשים זהים לחלוטין ברצונם להיות יותר מאושרים, ופועל על פי צו זה. וגם אוהד את בני סכנין.

כל הבלוגים كل المدونات

נקמת נסטיה צ'ה

انتقام نستيا تشي

תגיות בלוג
ישובים

 

חלק מהחבילה של להיות שחקן כדורגל, זה הרבה תהילה ופרסום לצד אכזבות ונפילות. במרץ 2010 חתם הכוכב הסלובני חוזה בבני סכנין. נסטיה צ'ה בן 33, אזרח סלובניה, עם רזומה מכובד באירופה, 46 הופעות בנבחרת סלובניה, שיחק ביורו 2000 ובמונדיאל 2002.

בתחילת דרכו בבני סכנין גמרו עליו את ההלל. הציג יכולת מרשימה וחלק מהפרשנים גם כינוהו כקשר הטוב בליגה. אך כמו כל תופעה בטבע, שום דבר אינו מתקיים לנצח, הכל ארעי. ואין כמו שחקן כדורגל שיכול להעיד על כך. כשנה לאחר כניסתו לקבוצה, החליט המאמן סלובודן דראפיץ', מנימוקיו הוא, לשחרר את השחקן. התמזל מזלו של צ'ה ודראפיץ' התפטר ונכנס שלומי דורה במקומו. דורה נתן לסלובני עוד צ'אנס, אך עם סיום העונה הקודמת נרמז לשחקן שהוא יכול לחפש קבוצה אחרת. והוא אכן החל בחיפושים.

לקראת פתיחת העונה הנוכחית הוחלט סופית על שחרור השחקן.   משעבר חודש ולא הצליח למצוא קבוצה, החליט צ'ה לתבוע את בני סכנין על חוזה כפול. למזלו הטוב ולשמחתנו, ממש לפני כ-10 ימים חתם במכבי פ"ת. אך כעת כבר מאוחר לבטל את התלונה.

 

עולות כמה שאלות תמוהות על התנהלותו של נסטיה צ'ה ומדוע חיכה זמן רב עד להגשת התלונה. כאן לא המקום להטיל דופי ביושרו של צ'ה ובטח שלא בהתנהלות הנהלת בני סכנין. הנושא נמצא בבית דין. רק תמיד נזכיר לעצמנו שכאשר אנו נמצאים אי שם באיגרא רמה, בל נפסיק להגות, ולו לרגע אחד, שזה זמני בלבד ויום אחד נמצא עצמנו בבירכא עמיקה.

 

והנקמה, נסטיה צ'ה, היא אחד האוייבים הגדולים ביותר שלנו. אם באמת מישהו פגע בנו והוא באמת מנוול, ברגע שנקמנו בו ופגענו בו – אנו מנוולים כמוהו. איננו שונים כהוא זה.  

 

 

 

 בתמונה- נסטיה צ'ה, צילום: עמית מצפה מערכת one

 

 

 

 

nastya tche.jpg

جزء من ماهية لاعب كرة القدم هو كم كبير من المجد الى جانب خيبات امل..

 

 

nastya tche.jpg

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
CAPTCHA
בדיקה זו מיועדת לוודא שהינך חי ונושם ואינך מחשב המפיץ ספאם