נעים ח'יר
מנחה קבוצות, וסטודנט לתואר שני בהנחיית קבוצות באוניברסיטת חיפה,
בנוסף עוסק בכתיבה, תרגום ובימוי קולנוע דוקומנטרי.

כל הבלוגים كل المدونات

קוטג' ,סי ונשיא 25.6.11

הרבה זמן לא כתבתי , ולא משום שאני לא אוהב לכתוב , אלא משום שפשוט הייתי חסום. אמת, אני לא יודע למה נחסמתי , אולי מישהו או משהו בחשיבתי החליט לדחות את הכתיבה , כי הוא כבר מוצף, אז ההחלטה שלו או שלה הייתה לנעול את השער שמוביל את המילים שעוברות במדרוני הדמיון להגיע אל חלל היצירה. אני מודע עכשיו לזה שאני כותב דברים שאני לא מודע להם . אבל תנו לי להמשיך ולשפוך קצת ממה שהיה ולא היה.

היה משהו על קוטג' כמוצר בסיסי . ואני חשבתי שמוצר בסיסי הוא משהו כמו סוכר, קמח, אורז ועוד כמה , אבל לא ידעתי שקוטג' הפך להיות כזה . אני רק יודע שאצל הרבה במדינה הוא לא קיים . אבל ניחא , אם הקוטג' יוביל אותנו לזה שגם נגיד לא למחירי הדלק ולא למלחמה ,שכנראה רק הולכת ומתהווה , אז אני בעד . שיהיה בסיסי , למה לא ?

הייתי בטורקיה בנסיעת עבודה , חששתי מהיחס שאולי אתקל בו שם, אך החששות שלי נמוגו בסבר פנים יפות , שידעו לעשות את השהייה נעימה . יום לפני שחזרתי זה היה יום לפני הבחירות , אוטובוסים כאלה של תיירים , הסתובבו עם פוליטיקאים שנפנפו בידיהם להמון והזמינו אותם להצביע להם. אבל הטורקים בשלהם , הם רוצים להתפרנס והם עושים זאת ממש יפה. מעניין מה שקורה במדינה הזאת, יש אנשים שמתקתקים שם כמו שצריך , אם ברגיל ואם בפוליטיקה, וטורקיה מיום ליום הופכת למעצמה אזורית שכולם באים לפתחה.

ואני אסיים עם וועידת הנשיא שלנו , משהו שכדאי לדבר עליו לא ? הרבה סלב, והרבה כסף שנשפך . הייתי חושב אם הכסף הזה יעבור לגליל , הרבה דברים היו משתנים , אבל מי אני ומי אנחנו בכלל ? אז זה מה שנקרא קוטג' , סי ונשיא .. והשאר יבוא ..

Cottage_Cheese.jpg

Cottage_Cheese.jpg

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
CAPTCHA
בדיקה זו מיועדת לוודא שהינך חי ונושם ואינך מחשב המפיץ ספאם