מפגש קהילות נגישות: מטה אשר, שלומי ואבו סנאן עם ק.ביאליק

נושא

קבלת פנים מושקעת הובילה לעבודה מעניינת בקבוצות, גם תשורה למזכרת והמפגש המוצלח הגיע לסיומו.

 

ביום שני 30.5.2011, נערך בקיבוץ עברון מפגש קהילה נגישה של קריית ביאליק עם הקהילות הנגישות במטה אשר, שלומי ואבו סנאן. המפגש עם העמיתים מהצפון הסב הנאה רבה וקורת רוח למשתתפים. קבלת הפנים בקיבוץ היתה מושקעת מאד. הדבר התבטא בכל שלבי האירוח - הכיבוד הוכן למופת, אולם ההתכנסות היה מסביר פנים והאוירה הנעימה הורגשה בכל שלבי האירוח. על כך תודה לכל אלו שעמלו בהכנת הערב המוצלח ובמיוחד תבואנה על הברכה: לירז רכזת קהילה נגישה מטה אשר והעובדת הסוציאלית, בת שבע.

לאחר כיבוד כיד המלך, התכנסו כולם באולם, להאזין למנחות בליווי תרגום לערבית. לאחר דברי הפתיחה, והצגת המטרות המשותפות, כל הנוכחים המשיכו בעבודה בקבוצות, כשבכל קבוצה נכחו אורחים ומארחים. העבודה בקבוצות היתה מעניינת, ואף משעשעת במינון הנכון; כולם שיתפו פעולה.

בנינו פזל בקבוצות העבודה. הדגש היה על-ביחד בכל קבוצה באופן הגיוני כי היו חברים מקהילות נגישות שונות. שיתוף הפעולה בין כולם בתוך הקבוצה באוירה משפחתית, בין אנשים, שלמעשה לא מכירים זה את זה, ריגש ביותר אותי ואת החברים האחרים. שתי המארחות והמארגנות הסתובבו בין הקבוצות והיו שבעות רצון מאוד מהעבודה ביחד.
לאחר מכן במליאה היה דגש על הצורך להמשיך להפגש על מנת ללבן בעיות משותפות, ובעזרת סעור מוחין להגשים יעדים משותפים.

לאחר סיכום היעדים בצורה יעילה, הגיע המפגש המוצלח לסיומו . חברי הקהילות האורחות נפרדו בחום מהמארחים - לא לפני שקיבלו תשורה למזכרת מהמפגש וחזרו מלאי סיפוק מהאירוח המוצלח.

תודה רבה למארגנים בעברון, לרכז קהילה נגישה קריית ביאליק שמעון לוין ולמנכ"ל העירייה עזרא חכם, שארגן את ההסעה לאירוע.
 

מפגש קהילות נגישות בגליל: מטה אשר, אבו סנאן ושלומי מארחים את קריית ביאליק

מפגש קהילות נגישות בגליל: מטה אשר, אבו סנאן ושלומי מארחים את קריית ביאליק
ישובים
תיוג
אורנה בר-מגן أورنا بار مجين:

חברת קהילה נגישה קריית ביאליק


תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
CAPTCHA
בדיקה זו מיועדת לוודא שהינך חי ונושם ואינך מחשב המפיץ ספאם