אינה

תושבת כרמיאל, סטודנטית בחוג לשרותי אנוש במכללת עמק יזראעל, מבצעת את הסטאג' שלה בדוגרינט, במסגרת ההכשרה המעשית.

כל הבלוגים كل المدونات

הימים עוברים ודבר לא השתנה

ישובים

הימים עוברים מהר ואני עסוקה בכל כך הרבה דברים, לימודים עבודה, מעין שיגרה שאי אפשר לצאת ממנה. אבל קול קטן מציק לי בראש, מה עשיתי והאם באמת שיניתי. לאחר מחשבה בנושא הרגשתי שלא מיציתי את היכולת שלי לשנות את המצב.
אני רואה ילדים משחקים בשכונה בגני משחקים מיושנים עם מעט מאוד מתקנים וחצץ מכאיב, הצומת נשארה כמו שהייתה ועדיין כל בוקר אני חוששת לעבור בה, וגם הרמזור שהובטח שיוקם עוד לא קיים ובכל סופשבוע שעובר הפקק נותר כשהיה.
החלטתי לפנות שוב לעירייה אולי לקבל איזושהי הבטחה או לפחות הערכת זמן, לשינוי שאני מחכה לו, מתי יוקם הרמזור? מתי הפנייה שמאלה בצומת תחסם? ואולי יש אפילו תקווה לשינוי נראות ואיכות של לפחות גן משחקים אחד בשכונה. אז שוב פניתי לעירייה תחילה לגבי גני המשחקים אולי מנהלת מחלקת גנים ונוף תוכל לעזור , אולי הפנייה אליה תביא לשינוי. ניסיתי להשיג אותה בטלפון במשך שבוע, אבל אין מענה בשלוחה ואני מועברת לתא הקולי. בכל פעם שאני מחייגת יש לי מין הרגשה מוזרה בבטן אולי זה פחד, אולי זו התרגשות, ואולי תקווה לקבל סוף סוף תשובה, עוד לא הצלחתי להגדיר את התחושה.
אני לא אדם שאוהב "להציק" אבל הפעם החלטתי שאני לא מוותרת לעצמי ושאני לא צריכה להרגיש לא נעים, כי בסופו של דבר זו גם העיר שלנו, ויש לנו הזכות לשאול שאלות ולקבל תשובות לגבי המתרחש בה, אני אמשיך לנסות ואני מקווה שבסוף אני אצליח לקבל ממנה איזשהו מענה. עם בעיית הרמזור והצומת פניתי שוב לדוברת העירייה, בבקשה לקבל לפחות הערכת זמן לשינוי המיוחל, התגובה שקיבלתי: " לגבי שני המקומות יש החלטה לבצע. ברחוב הדקל הביצוע הוא של העירייה, אני מניחה שתוך חודש יחלו העבודות במקום. באשר לרמזור זו עבודה משולבת עם מע"צ, אנו מקווים שהביצוע יהיה גם הוא בקרוב".
טוב נו אני אופטימית אולי באמת יתרחש שינוי בקרוב. ובינתיים אני מחכה, ממשיכה בשגרת היומיום, והציפייה ממשיכה לקנן בי, אולי מחר זה יקרה, אולי השבוע אראה התחלה של איזושהי עשייה, ואולי הפעם אצליח להשפיע ולו במשהו קטן שיעשה את החיים בעיר קצת יותר טובים.

בתמונה: "אני אופטימית" מתוך freeimages

optimistic.jpg

optimistic.jpg

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
CAPTCHA
בדיקה זו מיועדת לוודא שהינך חי ונושם ואינך מחשב המפיץ ספאם